> Jak już to już, czemu nie zrobić kroku dalej i nie zakwestionować sferycznego kształtu Ziemi. Można się nawet zapisać do Towarzystwa Płaskiej Ziemi - theflatearthsociety.org/cms/To są raczej takie parodie i dla garstki ludzi, no a tamte wywody z czasów geocentryzmu były naukowe, mainstreamowe, analizowane przez najwybitniejszych myślicieli, geometrów, itd. Dlatego można tam zauważyć jak budowano te przeróżne poglądy, jakieś tam modele, i czym są zwykle pewniki naukowe. > No a tak na marginesie, to dlaczego stacjonarny satelita nie spada nam na głowę ?A co to za różnica? Leci tradycyjnie... tak samo jak te planety.
|