Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaki wpływ na charakter ma obrzezanie penisa?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
06-02-2015 16:38brujo (3 punktów)
(zablokowany)
Jaki wpływ na charakter ma obrzezanie penisa?
Ocena -4 na 4
Zastanawiam się jaki wpływ ma obrzezanie na psychike , charakter człowieka.Przecierz taki obrzezaniec jeśli nie znajdzie sobie dziewczyny skazany jest na abstynencje seksualną .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
Pytanie nie jest wcale takie głupie, na jakie wygląda. Niestety, w Twoim wydaniu wygląda tak idiotycznie, że odbiera to wszelką chęć udziału w jakiejkolwiek dalszej, poważnej dyskusji na ten temat.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
brujo (3 punktów)
(zablokowany)
Masz racje nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi
06-02-2015 19:32 
 Ocena 3 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
>Masz racje nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi

Jak ktoś twierdzi, że odpowiedzi są głupie, to najprawdopodobniej jeszcze nie miał do czynienia z ich autorem.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
08-02-2015 23:15 
 Ocena 1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)
>Masz racje nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi

Kiedyś też tak sądziłem, potem łudziłem się, że tak trzeba mówić aby być optymistą i wierzyć w ludzi, niestety doświadczenie nauczycielskie sprowadziło mnie na ziemię.


Ignoruję Bogusławskiego i rafała73
brujo (3 punktów)
(zablokowany)

jak mawiał Forest Gump gówno czasem sie zdarza
06-02-2015 19:43 
 Ocena 3 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
>jak mawiał Forest Gump gówno czasem sie zdarza

Nie da się niestety ukryć, że niektórym nieco częściej niż innym.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
06-02-2015 19:55 
 Ocena-2 na 2
brujo (3 punktów)
(zablokowany)

>Nie da się niestety ukryć, że niektórym nieco częściej niż innym.

Taki mądry a na pytanie w tytule wątku odpowiedzieć nie potrafi.Zazdrości mi Geniusze zawsze są niedoceniani
06-02-2015 20:09 
 Ocena 3 na 3
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Taki mądry a na pytanie w tytule wątku odpowiedzieć nie potrafi.

Próbowałem się dostosować do intelektualnego poziomu wątku i wtedy mózg mi wypadł na podłogę.

>Zazdrości mi Geniusze zawsze są niedoceniani

Chyba źle zinterpretowałeś znaczenie napisu "towar przeceniony".

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
06-02-2015 20:29 
 Ocena-1 na 1
brujo (3 punktów)
(zablokowany)

>Próbowałem się dostosować do intelektualnego poziomu wątku i wtedy mózg mi wypadł na podłogę.

To po co piszesz i rozpraszasz ludzi ,którym mózg nie wypadł?
>>Zazdrości mi Geniusze zawsze są niedoceniani
>Chyba źle zinterpretowałeś znaczenie napisu "towar przeceniony".
Wiem do czego zmierzasz chcesz ,żebym cie poprosił o sformułowanie wątku niby poprawnie a wtedy ty przypiszesz sobie wszystkie zasługi .Przejrzałem cie!
06-02-2015 21:15 
 Ocena 4 na 4
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>To po co piszesz i rozpraszasz ludzi, którym mózg nie wypadł?

To logiczne - nie wypadł, bo go tam nie było.

> Wiem do czego zmierzasz chcesz ,żebym cie poprosił o sformułowanie wątku niby poprawnie a wtedy ty przypiszesz sobie wszystkie zasługi .Przejrzałem cie!

Niby poprawnie to ten wątek jest już sformułowany, z naciskiem na niby.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
brujo (3 punktów)
(zablokowany)
Nie potrzebnie bagatelizujesz moją myśl . Obrzezanie było stosowane w wielu starożytnych kulturach . Ten rytuał miał wprowadzić chłopca w dorosłość. Wiec jakiś wpływ na charakter musiało mieć. Bo tylko w celach higieny tego na pewno nie robili.
06-02-2015 22:25 
 Ocena 1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
>Nie potrzebnie bagatelizujesz moją myśl.

Ja? Ja nie musiałem nic robić. Niektórzy sami odruchowo wyjeżdżają za margines.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
brujo (3 punktów)
(zablokowany)
>>Nie potrzebnie bagatelizujesz moją myśl.
>Ja? Ja nie musiałem nic robić. Niektórzy sami odruchowo wyjeżdżają za margines.

Masz na myśli , że wyszedłem daleko przed szereg?
06-02-2015 22:41 
 Ocena 2 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Masz na myśli , że wyszedłem daleko przed szereg?

Oj, wyszedłeś daleko, wyszedłeś... no i snujesz się tu jak ten smród po gaciach.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
Selanos (12869 punktów)
Że niby jak?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zastanawiam się jaki wpływ ma obrzezanie na psychike [...] obrzezaniec jeśli nie znajdzie sobie dziewczyny skazany jest na abstynencje seksualną .
Znalazłam w necie opinię, że gdyby brak napletka był korzystny, dawno rozprawiłaby się z nim ewolucja.

Oraz, że środowisko medyczne jest zainteresowane włączeniem obrzezania na listę standardowych procedur medycznych.

A także kilka opinii, że obrzezanie utrudnia osiąganie satysfakcji seksualnej przez obrzezanych.

No i że spełnienie seksualne łagodzi obyczaje, a co za tym idzie jej brak wzmaga agresję.

Czyli statystycznie obrzezani mężczyźni są bardziej agresywni.

Jedyny znany mi obrzezany mężczyzna uchodzi za osobę nieżyczliwą.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
08-02-2015 11:41 
 Ocena 1 na 1
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>Czyli statystycznie obrzezani mężczyźni są bardziej agresywni.

To się zgadza z moimi obserwacjami. Agresja jest jedną z tych cech jakie wykształciła w nas ewolucja bez których przetrwanie gatunku nie byłoby możliwe.

Je suis une bombe
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Nie zapominajmy, że obrzezanie wykonuje się również u kobiet. Ciekawe, czy ma ono u nich podobny jak u mężczyzn wpływ na osobowość, na przykład - czy wpływa na poziom chęci na racjonalizm?


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
09-02-2015 10:53 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>obrzezanie wykonuje się również u kobiet. [...] czy wpływa na poziom chęci na racjonalizm?
Wobec Pani Fièvre Intermittente pogorączkowałabym się z jakąś bardziej adekwatną sugestią.

Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
09-02-2015 20:08 
 Ocena 1 na 1
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
To byłoby bardzo ryzykowne, biorąc pod uwagę, że choróbska tropikalne lęgną się w rejonach niemal dziewiczych, gorących i wilgotnych, gdzie okresowo atakują bardzo gwałtownie, przysparzając wielu mąk ciału i duszy...

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
> choróbska tropikalne lęgną się w rejonach niemal dziewiczych, gorących i wilgotnych, gdzie okresowo atakują bardzo gwałtownie, przysparzając wielu mąk ciału i duszy...
Słusznie pan zauważył, że w rejonach niespenetrowanych przez żadnego członka białych korporacji, bardzo gwałtownie rozprzestrzeniają się groźne wirusy, którym sprzyja gorące, wilgotne, lepkie środowisko.
Żar tropików przyłożył panu do skroni wielu mąk - tak mówią gwiazdy.

Je suis une bombe
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>Żar tropików przyłożył panu do skroni wielu mąk - tak mówią gwiazdy.

Nie potwierdzam, ale też nie zaprzeczam.

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
10-02-2015 13:44 
 Ocena 1 na 1
ayovi (99 punktów)
>>Zastanawiam się jaki wpływ ma obrzezanie na psychike [...] obrzezaniec jeśli nie znajdzie sobie dziewczyny skazany jest na abstynencje seksualną .
>Znalazłam w necie opinię, że gdyby brak napletka był korzystny, dawno rozprawiłaby się z nim ewolucja.
>Oraz, że środowisko medyczne jest zainteresowane włączeniem obrzezania na listę standardowych procedur medycznych.
>A także kilka opinii, że obrzezanie utrudnia osiąganie satysfakcji seksualnej przez obrzezanych.
>No i że spełnienie seksualne łagodzi obyczaje, a co za tym idzie jej brak wzmaga agresję.
>Czyli statystycznie obrzezani mężczyźni są bardziej agresywni.
>Jedyny znany mi obrzezany mężczyzna uchodzi za osobę nieżyczliwą.
>
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.


Ja z kolei slyszalem ze kobiety z duzym biustem sa bardziej agresywne od tych z malym biustem. Tyle ze to bujdy, podobnie jak to ze obrzezani sa bardziej agresywni. Rownie dobrze moglabys stwierdzic ze obrzezane kobiety sa agresywne bardziej niz nieobrzezane.Tyle ze nie ma do tego zadnych podstaw. Uwazasz ze Żydzi sa agresywniejsi od Polakow,Ukraincow,Rosjan,Niemcow? Ja uwazam, ze jest odwrotnie,Polacy sa bardziej agresywni. A mowiac zupelnie powaznie agresja nie ma nic wspolnego z etnosem. Nie ma tez nic wspolnego z obrzezaniem ani satysfakcja seksualna. Czesto piszesz o seksie,byc moze to jedna z Twoich ''pasji'', krotko odniose sie do tego,otoz brak satysfakcji seksualnej nie wzmaga agresji.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>brak satysfakcji seksualnej nie wzmaga agresji.
Każda niezaspokojona potrzeba wzmaga agresję.
Potrzeba wywołuje frustrację, a frustracja agresję.


Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
ayovi (99 punktów)
>>brak satysfakcji seksualnej nie wzmaga agresji.
>Każda niezaspokojona potrzeba wzmaga agresję.
> Potrzeba wywołuje frustrację, a frustracja agresję.
>
Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

Potrzeba wywołuje zrealizowanie owej potrzeby,a nie frustracje.np.chcesz jeść to robisz kanapkę a nie wpadasz we frustracje,frustracja wynika z błędnego myślenia o świecie i o sobie
11-02-2015 21:53 
 Ocena-1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>brak satysfakcji seksualnej nie wzmaga agresji.
>>Każda niezaspokojona potrzeba wzmaga agresję.
>> Potrzeba wywołuje frustrację, a frustracja agresję.
>Potrzeba wywołuje zrealizowanie owej potrzeby,a nie frustracje.
To popraw podlinkowane przeze mnie hasła w Wikipedii.


Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.
21-02-2015 22:13 
 Ocena 1 na 1
Fièvre Intermittente (1919 punktów)
(zablokowany)
>>>brak satysfakcji seksualnej nie wzmaga agresji.
>>Każda niezaspokojona potrzeba wzmaga agresję.
>> Potrzeba wywołuje frustrację, a frustracja agresję.
>Potrzeba wywołuje zrealizowanie owej potrzeby,a nie frustracje.
Tak jest tylko w przypadku dwóch potrzeb - analnej i oralnej.
>chcesz jeść to robisz kanapkę a nie wpadasz we frustracje,
a jak nie masz co na chleb położyć to weź się do roboty.
>frustracja wynika z błędnego myślenia o świecie i o sobie
Tak. To bardzo możliwe. Jeżeli widzimy siebie jako zdolnych do osiągnięcia założonych celów a praktycznie nie jesteśmy do tego zdolni, to pojawiają się takie reakcje jak agresja, apatia, regresja, fiksacja...
baszarteg (2319 punktów)

Bądź zdrów "brujo" rób co chcesz zabijaj,truj,podpalaj lecz zaklinam cię nie dowcipkuj publicznie "brujo" !
09-02-2015 06:04 
 Ocena 2 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
>Bądź zdrów "brujo" rób co chcesz zabijaj...

Zgadzam się, o ile nieborak potrafi odróżnić strzał w tył głowy od zastrzału w tyłku.

"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
09-02-2015 19:15 
 Ocena 1 na 1
brujo (3 punktów)
(zablokowany)

>Zgadzam się, o ile nieborak potrafi odróżnić strzał w tył głowy od zastrzału w tyłku.

Bóg nie ma głupcom za złe, że się nie uczą, lecz ma za złe mądrym, że nie uczą głupców.
Autor: Ali ibn Abi Talib
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

Powinieneś się więc cieszyć na kąpiel w nieprzebranych zdrojach bożego miłosierdzia.


"Sardoniczne pociski autorów straciły już władzę ranienia czytelnika - mianowicie od czasu, w którym przekonano się, że każdy mający pióro w ręku i dostateczną ilość papieru potrafi nawymyślać publiczności". - Aleksander Niewiarowski
brujo (3 punktów)
(zablokowany)
>Powinieneś się więc cieszyć na kąpiel w nieprzebranych zdrojach bożego miłosierdzia.
Ciesze się
oportunista (1711 punktów)
Bardzo interesująca dyskusja się wywiązała, taka na poziomie. Świadczyć to może o jednym, istotnie obrzezanie lub jego brak wpływa na ludzką psyche. Czy jest to korzystny, czy negatywny wpływ, w pierwszej kolejności powinien sobie odpowiedzieć autor wątku, wespół z adwersarzami oczywiście.
Co do sugestii istnienia problemów ze znajdywaniem partnerów seksualnych wśród obrzezanych, nie mam pojęcia na jakiej podstawie je wysnułeś, ale ponoć to czynnik sprzyjający takim kontaktom, a nie odwrotnie. Otóż obrzezany członek jest mniej wrażliwy, co za tym idzie sprzyja dłuższym stosunkom, to zaś wiąże się z większą satysfakcją dla kobiety. Jego żołądź jest mniej delikatna, to zaś wzmaga doznania u partnera. Łatwo go też utrzymać w czystości, przeto tak bardzo nie capi, czyniąc go mniej odrażającym w obróbce. Jest jeszcze aspekt intelektualny, w przeważającej większości takowe instrumenty posiadają Żydzi, oczywiście nie są tu jedyni. Badania naukowe dowodzą, że ich populacja przeciętnie posiada wyższe IQ od pozostałych, nie podaje ile punktów przeciętnie lepiej stoją od nas, bo nie chcę zaogniać dyskusji.
Reasumując, samo obrzezanie to jeszcze nie gwarancja sukcesu, ale może być drogą w ciekawym kierunku. Szkoda, że odcięcie sobie napletka, automatycznie nie uczyni nas mądrzejszymi, ale kto z nas kiedykolwiek narzekał na niedostatek rozumu.
10-02-2015 10:07 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>obrzezany członek jest mniej wrażliwy, co za tym idzie sprzyja dłuższym stosunkom, to zaś wiąże się z większą satysfakcją dla kobiety
www.medone(*)=92969672&discPage=2&AppID=333

>Jest jeszcze aspekt intelektualny, w przeważającej większości takowe instrumenty posiadają Żydzi, oczywiście nie są tu jedyni. Badania naukowe dowodzą, że ich populacja przeciętnie posiada wyższe IQ od pozostałych
Ale może to dzięki pejsom?

>nie chcę zaogniać dyskusji
Pewnie, dyskusje trzeba gasić.


Kiedy każdy mój argument zacznie ci się wydawać genialny, możesz rzucić we mnie zgniłym pomidorem.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365