Racjonalista - Strona głównaDo treści
Skrzywdzona Niewinność Marty B.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-05-2012 16:58big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Skrzywdzona Niewinność Marty B.
Ocena 13 na 13
Jak Naucza ksiądz Tomasz Stępień:
fakty są takie, że człowiek wierzący nie tylko będzie szczęśliwszy po śmierci, ale także odkrywa szczęście już tu na ziemi. Jest bardziej radosny i lepiej znosi przeciwności losu.
Nie może tedy dziwić, że osobnik tak Smutny i Sfrustrowany jak ja niemal wszystko jest gotów uczynić, byle wnieść choć odrobinę rozrywki w Ponurą Nicość swego bytowania.
Codziennie zatem - jak nie Nasz Dziennik, to chociaż Frondę; jak nie Niezalezną.pl, to Bibułę - sobie podczytuję i Świadczę, że o Uśmiech Promienny lektury te przyprawiają mnie nader często .
Wszystko jednak, czym dotąd owi jajcarze raczyli, to tycie miki przy tym, co teraz się na Frondzie wyrabia .

Po kolei:
pisuje tam taka dziewczynina, Marta Brzezińska - taka... jak oni wszyscy...
Znienacka, w przypływie, mniemam, Zachwiania jakiegoś ideowego (zdarza się nawet Najlepszym - Mk 15, 34; Mt 27, 46; Mt 26, 69-75; Łk 22, 56-62; J 18, 25-27; Mk 16, 10-14; Mt 28, 17; J 20, 24-25 itd. itp...) ulęgło się jej pod czerepkiem, żeby - nie, nie żeby skrytykować manifestacje MW i ONR - ale tylko zasugerować jakąś korektę ich stylistyki, bo to, gdy ze strony narodowców padają przekleństwa i petardy, zaś ze strony dewiantów dźwięki muzyki, śmiech i przyjazne gesty, to ludzie się płoszą ode Patriotyzmu i jeszcze - nie daj Bóg - w lewactwo jakie popaść gotowi...
Do wglądu tutaj

I się zaczęło...

Że Zdrada, HAŃBA, Zaprzaństwo, TARGOWICA się zaczęło .

Na Narodowych i Patriotycznych portalach Autorkę okrzyknięto głupią kurwą, sprzedawczykiem, V kolumną, stwierdzono, iż takim kobietom w czasie okupacji obcinano włosy a nawet przebąknięto o fizycznej likwidacji.
Do wglądu: www.fronda(*)fronda.pl_i_groza_jej_smiercia , pojawiła się też "polemika" OberWszechpolaka Winnickiego (link nie daje się zamieścić, ale łatwo znaleźć na stronie głównej, tyt. Winnicki: Jesteśmy na wojnie - polemika z fronda.pl).

Zdaje się - niezły Popłoch to wywołało, bo aż red. red. Terlikowski i Adamski w Obronie Autorki przeciw Narodowi stanęli (zabłysnął zwłaszcza ten drugi pisząc: Neonaziści (...) są idealnym ucieleśnieniem antypatriotycznej propagandy michnikowszczyzny. Ba, można nawet podejrzewać, że to agentura wpływu środowisk lewackich. Naprawdę - Dziko Ubóstwiam paramyślenie polskiej Prawicy ).
To jednak nic.

Najrzewniej Rozczula sama Autorka, w taki oto ton Skargi uderzając:

Wiele razy na portalu Fronda.pl (i w innych prawicowych mediach) pisałam o podejmowanych przez MW akcjach. Zawsze starałam się bronić patriotyczno-narodowych inicjatyw, chociaż czasem należało się im kilka słów krytyki. Zwykle nie robiłam tego, gdyż środowisku związanemu z MW czy ONR zwykle obrywa się od mainstreamowych mediów, a ja zawsze byłam żywo zaangażowana w inicjatywy typu Marsz Niepodległości. - Na nic te wysiłki. Cóż z tego, że Marta Brzezińska wielokrotnie stawała w obronie narodowców, co z tego, że zaangażowała się w promocję Marszu Niepodległości i nie zrezygnowała z jego pochwał, również po 11 listopada... Dla wielu narodowców już została, podobnie jak cała Fronda, ekspozyturą Izraela, Waszyngtonu i Bóg jeden raczy wiedzieć, kogo jeszcze - zauważył wczoraj na portalu Fronda.pl Aleksander Majewski.

- roztkliwia się nad swą Krzywdą publicystka.

Niestety, agresywna reakcja środowisk narodowych pokazuje, że kiedy zaczyna się skrajny radykalizm, wyłącza się myślenie. Każdy, kto ośmieli się podjąć choćby najmniejszą krytykę, staje się w jednej chwili (bez względu na wszystkie swoje wcześniejsze zasługi) zdrajcą, k... i agentem. Każdy, kto tylko ośmieli się mieć własne zdanie, kto nie będzie na ślepo chwalił wszystkich ich metod działania.

...się Zadziwiło i Rozczarowało Jagniątko Niepokalane, kiedy na własnej skórze poczuło, że faszyści naprawdę faszystami... A miało być tak Pięknie... Jakże mógł jej nikt nie uprzedzić?

tym bardziej bolą mnie komentarze i reakcja "narodowców", że ja nie jestem żadnym wrogiem, żadną agentką i kimś po drugiej stronie - mamy w miarę podobny światopogląd

No, więc - jakże to tak? Mnie??? Naprawdę Mnie??? Magdę Goebbels??? DO GAZU??? Jak żydowicę jaką? - że tak po bandzie pozwolę sobie pojechać, bo doprawdy trudno się powstrzymać .

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec - warto poczytać sobie komentarze pod linkowanymi artykułami. Wynika z nich, że sprawa jest rozwojowa, zaś miłosny związek Frondy z faszystami wchodzi w fazę nieco Burzliwą ; nie wątpię jednak, że Chwilowe Nieporozumienia szczęśliwie Przezwyciężone zostaną i znów będzie Zgoda, Zgoda - a Bóg wtedy rękę poda .

A teraz nie a propos ale skoro już przy najnowszych wykwitach frondzianych jestem - tutaj można zabawić się obserwując jak Cejrowski resztki kontaktu z rzeczywistością traci. Nic specjalnego, ale można .
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mrSpock (2845 punktów)

>A teraz nie a propos ale skoro już przy najnowszych wykwitach frondzianych jestem -
>tutaj można zabawić się
>obserwując jak Cejrowski resztki kontaktu z rzeczywistością traci. Nic specjalnego, ale można .
>
A ja znalazłem, to
www.fronda(*)ddyzm,_potem_samobojstwo_21352
Szkoda, że nie było frondy w czasie gdy Monty Python tworzył, mieli by
kopalnie absurdalnych pomysłów
28-05-2012 19:10 
 Ocena 9 na 9
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>A ja znalazłem, to
>www.fronda(*)ddyzm,_potem_samobojstwo_21352

Najlepiej smakuje z tym:
www.fronda(*)prawdziwymi_grzesznikami_21199
Jakby to? Najpierw katolicyzm, potem kapłaństwo, potem samobójstwo?


Ja mam swoje zdanie, z którym ja się zgadzam. (Jan Tomaszewski)
29-05-2012 20:47 
 Ocena 7 na 7
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Jakby to? Najpierw katolicyzm, potem kapłaństwo, potem samobójstwo?

No, i proszę - jak na zawołanie Nasz Dziennik głosi dziś - piórem Lecha Makowieckiego, Pieśniarza, Poety - apologię samobójstwa .

Czegóż to w katolickiej prasie poczytać nie można...

Tak np. ks. dr hab. Czesław Bartnik (którego Wiernym fanem jestem już od dawna) Ubogacił niedawno publiczność ciekawymi Przemyśleniami na niwie antropologii filozoficznej .

Omówiwszy pokrótce knowania wrogów Kościoła ks. prof. dr hab. konkluduje:
Cytat:
Takich różnych działań i inspiracji antyreligijnych, jawnych, a przede wszystkim skrywanych, jest mnóstwo. Zapracowany człowiek nie może wszystkich zauważyć. Ale są coraz groźniejsze i liczniejsze. Tutaj już nie mówię o takich ludziach, niegodnych nazwy człowieka, którzy czynią szambo i kloakę ze swoich umysłów i serc o tematyce antyreligijnej, bluźnierczej. Ideologia liberalistyczna połączona z antyreligijnością bardzo ludzi ogłupia i degraduje moralnie.


Nie wątpię, że to szambo z umysłów o tematyce antyreligijnej Historia Literatury Polskiej zapamięta ks. prof. dr habowi na pokolenia, jednak nie na księdza Mistrzostwo literackie, a na Mistrzostwo ściśle kaznodziejskie pragnę tym razem zwrócić uwagę.

Oto nie myśli bowiem Duszpasterz Niezłomny poprzestawać na odmalowaniu Ogromu Zła i Zagrożeń - Nie.
Nie pozostawia swej Trzódki Strwożoną - lecz Odważnie wlewa w jej serca Nadzieję przez ukazanie Dobrych Wzorców:

Cytat:
Kościół i katolicy odnoszą się do wszystkich, także do swych prześladowców i wrogów, z życzliwością, w poczuciu misji głoszenia nieogarnionej godności każdego człowieka i z nadzieją, że tamci przejrzą kiedyś na oczy, że przestaną się poddawać inspiracjom złego ducha.


Mam wrażenie, ze chwilami chyba zgoła przesadza ks. prof. dr hab. z Pokorą tą Ewangeliczną:

Cytat:
I my, dzieci Kościoła, także duchowni, nie uważamy się za świętych, ani za genialnych, ani za wyższych od innych, i jesteśmy dosyć samokrytyczni, lecz nie możemy milczeć, kiedy ktoś ze złą wolą pluje na Boga, na Kościół, na człowieka, na wszystkie wyższe wartości i chce nas unicestwić, bo takie zachowania są absolutnie niegodne człowieka, i indywidualnego, i społecznego.


No, właśnie - non potestis .
Alleluja i do przodu!


Ja mam swoje zdanie, z którym ja się zgadzam. (Jan Tomaszewski)
Legion (587 punktów)
Czytam, czytam, czytam... I myślę...
''Głupich nie sieją, sami się rodzą''.
29-05-2012 19:37 
 Ocena 6 na 6
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>Czytam, czytam, czytam... I myślę...
>''Głupich nie sieją, sami się rodzą''.
To nie tak łatwo. Głupi rodzą się za rzadko. Tu potrzebną jest ciężka praca. [Załącznik]

A później zostaje się ks. abp prof. zw, dr hab. i dalej się naucza i poucza.

Miłego dnia.

@@@
.
Domestos z Bidetu (6257 punktów)
>A teraz nie a propos ale skoro już przy...
to ja odrobinę... humoru? wniosę...? lekko po terminie ale jakże miłe



mała edycja:


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.


big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Dzisiaj - na trzecią nóżkę - z Niezaleznej.pl to i owo.

Jak wiadomo, Czarny Mesjasz Nowej Lewicy splugawił ostatnio Godność, Honor i Tożsamość Narodu Polskiego, zaś na fali ogólnego Wzmożenia najwyżej, jak zwykle zresztą, wzniosła się partia, której poseł - nie przejęzyczając się wcale - kilka dni temu prawił z sejmowej trybuny o gejowskim faszyzmie.

Już sam początek okazał się obiecujący:

Cytat:
Witold Waszczykowski ostro zareagował na kompromitującą wypowiedź Baracka Obamy.


O lo Boga, lo świentego,
Coby nic nie było złego,
O lo Boga, lo świentego,
Coby nic nie wyszło z tego...

...tym bardziej, że były wiceminister SZ nie omieszkał nieco skonkretyzować:

Cytat:
"W czasie ceremonii wręczania medalu Obama wspomniał o 'polskich obozach śmierci'. Popełnił kłamstwo oświęcimskie. To kolejne poważne i hańbiące posunięcie tego prezydenta amerykańskiego wobec Polski" - napisał na swoim blogu


Tzw. kłamstwo oświęcimskie - na mocy art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu jest w Polsce ściganym z urzędu przestępstwem zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3, zaś wyrok podawany jest do publicznej wiadomości.
Znając kreatywne podejście Prawych i Sprawiedliwych do kodeksów, nie sądzę, by zraził ich fakt, że w pojęciu kłamstwa oświęcimskiego jakby o co innego chodzi - bo to by impossybilizm był, a tego u nas być Nie Może.

Niech no teraz Barack Hussein na Polskiej Ziemi spróbuje choćby stopę postawić...

Nietrudno sobie wyobrazić Panikę, jaką musiała wzbudzić w Waszyngtonie wizja prezydenta Stanów Zjednoczonych przed kamerami wyprowadzanego w kajdankach przez agentów ABW - żebyż się chociaż zastrzelić zdążył, biedaczysko...

Nie są to czcze obawy - o, nie! Za Waszczykowskim stoją Miliony, które łatwo udobruchać się nie dadzą - a w razie czego zmuszą Obamę do Przeproszenia Polaków. Nnno .

To jednak - jako się rzekło - początek dopiero był.

Wkrótce Znaczniejsza - Najznaczniejsza - Powaga głos zabrać raczyła:

Cytat:
- Naród polski został obrażony w sposób niezwykle drastyczny, więc tu potrzebne są jednoznaczne przeprosiny i to nie ze strony urzędników nawet wysokiego szczebla, ale ze strony prezydenta Baracka Obamy - oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński.


Wygląda trochę na to, że na samym zapudłowaniu Obamy może się nie skończyć, a do odpowiedzialności pociągnięte zostaną USA jako całość:

Cytat:
- Doszło do wydarzenia fatalnego, to jest taki moment, w którym potrzebna jest solidarność narodowa, odpowiedź ze strony Polski musi być zdecydowana - powiedział J. Kaczyński.
(...)
[Naród polski został] obrażony przez najwyższego przedstawiciela Stanów Zjednoczonych i trzeba na to reagować zgodnie z wagą tego wydarzenia. Niestety waga tego wydarzenia jest bardzo poważna - ocenił prezes PiS.


Ocenił - i nie żartował, skoro zaraz w takie tony uderzył:

Cytat:
- Nie wierzę, żeby absolwenci Harvardu byli ludźmi źle wykształconymi - prezydent Obama jest człowiekiem dobrze wykształconym, tym bardziej trzeba na to patrzeć poważnie - zaznaczył.


...a od tego krok już tylko do stwierdzenia, że Obama nie został wybrany przez przypadek...

Nie przelewki .

Grozę sytuacji wzmaga jeszcze fakt, że zewnętrzych wrogów cichcem miejscowi zaprzańcy wspomagają:

Cytat:
Niestety z bólem trzeba powiedzieć, że ta ignorancja wobec Polski, jej historii i znaczenia w świecie, jest negatywnym efektem naszej obecnej polityki zagranicznej. Polska dyplomacja jest słaba i nie potrafi w sposób należyty zadbać o nasze interesy.


Nie słów tutaj, a Czynu trzeba!

Na Radka-Zdradka liczyć oczywiście nie można, nie wątpię jednak, że już podczas najbliższej swej podróży za Ocean min. Fotyga i Przewodniczący Zespołu Macierewicz solidnie oświecą czarnucha w temacie .

Tyle politycy. Polityk nie zawsze może pozwolić sobie na powiedzenie wszystkiego, co wie - na szczęście portal Niezależny i Niepokorny zapewnia też Strefę Wolnego Słowa zwykłym Prawdziwym Polakom, którzy - Miłością Ojczyzny silni - łamią, czego rozum nie złamie i Bezbłędnie obnażają cały szerszy kontekst spisku żydowsko-kenijsko-amerykańsko-rosyjskiego.
To dopiero warto poczytać!

Na zachętę jeden tylko - wyjątkowej zaiste Urody - wpis Patriotyczny:

To nie przypadek
że wczoraj miały miejsce aż TRZY ataki na naszą HISTORIĘ i na nasze DZIŚ.
1) - program BBC
2) - wypowiedź Obamy (nieważna świadoma,czy nie - KTOŚ zadbał o to, żeby
padła na cały świat)
3) - aresztowanie Starucha (ponoć za narkotyki,bo z tym nie da się
dyskutować,a jeśli by się okazało,że to kit - nikt nie sprostuje).

Jestem PEWNA,że rząd wie,że brał udział w ataku frontalnym na nas,a efekt
fali - osiągnięty.
To kolejna prowokacja.
Ale płynie i stąd wniosek : jak najprędzej doprowadzić takie wypowiedzi do
tego, by były KARALNE.Wtedy nawet taki Obama (jeśli jest nieukiem nie po-
zwoli sobie na taki wybryk).

bacha 30/05/2012 - 11:15

Nnno .

Polska, co prawda, toczy już wojnę z Rosją, jednak powiedzmy sobie szczerze: co to za przeciwnik - Ruskie...

Wygląda na to, że teraz dopiero Naród godnego siebie Wroga odnalazł.



Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365