Racjonalista - Strona głównaDo treści
Gwoli rozrywki: kwiat polskiej pieśni patriotycznej :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-05-2012 21:12liliac (147340 punktów)Gwoli rozrywki: kwiat polskiej pieśni patriotycznej :)
Ocena 9 na 9
Dla umilenia wieczoru i gwoli promocji pięknej i zdrowej sztuki narodowej - niejako nawiązując do niegdyś już wspomnianego nurtu poezji smoleńskiej - pragnę przypomnieć (tudzież przedstawić tym, których to patriotyczne przeżycie ominęło) arcydzieło pieśni zaangażowanej w wykonaniu pewnego polityka. Moi drodzy, oto Wojciech Komarzyński.

Zatroskanych o prawa autorskie uspokajam - pan radny z dumą linkuje to wystąpienie na swojej stronie internetowej.

PS
Nagranie celowo otwiera się w określonym momencie, wcześniej jest dość nudno.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

-jad- (18783 punktów)
Jezus Maria
Boli mnie głowa a uszy zwisają mi do ramion.


Lake of fire
29-05-2012 07:26 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
Mnie rozbolały zęby... I po co ja takich rzeczy słucham z samego rana
29-05-2012 16:54 
 Ocena 9 na 9
liliac (147340 punktów)
>Jezus Maria
>Boli mnie głowa a uszy zwisają mi do ramion.

W trosce o zdrowie użytkowników następnym razem twórczość artystyczną naszych dzielnych polityków postaram się odpowiednio oznakować. "Uwaga materiał zawiera treści drastyczne" będzie OK?
29-05-2012 19:49 
 Ocena 4 na 4
-jad- (18783 punktów)
Nie. Tym chętniej otworzę; taka już moja ludzka natura
Mówiąc poważnie, Dziękujemy Ci Wielka Pani Moderator za upamiętnienie tego Pięknego Gniota, co się Sensu, Rymu ni Melodii nie trzyma bardziej niż końskie moje rżenie na tę okoliczność.
120% hard core


Lake of fire
31-05-2012 22:01 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>W trosce o zdrowie użytkowników następnym razem twórczość artystyczną naszych dzielnych polityków postaram się odpowiednio oznakować. "Uwaga materiał zawiera treści drastyczne" będzie OK?

Dobrze, ża Amerykanów już w Starych Kiejkutach (podobno) nie ma - bo jeszcze by to włączyli do repertuaru, a potem znowu na Polskę by było...

Ja mam swoje zdanie, z którym ja się zgadzam. (Jan Tomaszewski)
Ag-nes (2295 punktów)
>...oto Wojciech Komarzyński.
Mariachi po polskiemu!
To jest nieprawdopodobne, że niektórzy mają tak napieprzone pod czachą
Dominik Gajewski (677 punktów)
Mrożek by tego nie wymyślił

Na weselach powinni to grać...

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365