To forum jako jedyne dawało przez długi czas namiastkę normalności, wiary w to że nasz świat jednak zmierza ku lepszemu. Prowadziłem tu wiele dyskusji, mniej i bardziej ciekawych. Zarówno osoby o przeciwnych poglądach, jak i Ci o którzy mnie „wspierali” w trudnych dyskusjach wiele wnosili do mojego światopoglądu. Wielu z was było w stanie uświadomić mi błędne założenia i mnie sprostować, szczególnie : Meretseger, liliac, czy też Sylwek. Ale i oponentom dziękuje za ciekawe i interesujące dyskusje, mam tu głównie na myśli : Jan Werbiński, niewiarygodny Jednak wszystko ma swój koniec,tak i mój udział w wielu dyskusjach musi mieć koniec. Dziękuje i żegnając się z tym forum i wami, życzę wam dotarcia do rozwiązań które pozwolą na optymistyczną przyszłość. |