Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hymn rozczarowanych kibiców

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
16-06-2012 22:51Ocykan (3528 punktów)Hymn rozczarowanych kibiców
Nie wyszliśmy z grupy...
Znowu nie wyszliśmy z grupy...
Daliśmy d**y,
Jak zwykle daliśmy d**y.

Śpiewane na melodię refrenu piosenki "Guantanamera".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Śpiewane na melodię refrenu piosenki "Guantanamera".

Dlatego teraz
Zrobimy porządek z Tuskiem!!!
Bóg nas popiera,
Bo również odpadły Ruskie!!!


Po prawdzie, to jeszcze nie sprawdzałem, jakie na Niezaleznej Patrioci komentarze zapodają, ale w ciemno obstawiam, że w powyższym tonie właśnie .


A już zupełnie podpadliśmy Czechom, kiedy dziesięć lat temu w jednym z kościołów w Przemyślu odprawiono nabożeństwo za duszę Dobrego Wojaka [Szwejka]. Muszę dodawać, że na mszę dali Polacy? (Leszek Mazan)
17-06-2012 10:39 
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)

>Bo również odpadły Ruskie!!!
>Po prawdzie, to jeszcze nie sprawdzałem, jakie na Niezaleznej Patrioci komentarze zapodają, ale w ciemno obstawiam, że w powyższym tonie właśnie .
Na tvn24 właśnie Kużniar przed chwilą w tym tonie się pocieszał. TVN24 to widać wielcy patrioci ''som''

Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Polska przegrała
płacze dziś już Polska cała
bo Polska znowu
bo Polska znowu przegrała

Pozdrawiam w ten Dzień Prawdziwej Żałoby Narodowej

Człowiek zawsze znajdzie coś nowego w obcym języku. Dziś poznałem nowe pojęcie:
"Negative IQ"
17-06-2012 10:36 
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)

>bo Polska znowu przegrała
Gloria Victis.
W tym kraju przegrana to powód do chwały
Teraz jednak trzeba kibicować Czechom w meczu z naszym odwiecznym wrogiem

Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington
17-06-2012 16:08 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)

>Teraz jednak trzeba kibicować Czechom w meczu z naszym odwiecznym wrogiem
To Radio Maryja też ma swoją drużyne?

Ja będę kibicował każdemu z naszych sasiadów. W końcu są nam bliżsi niż inne nacje.

Pozdrawiam

Człowiek zawsze znajdzie coś nowego w obcym języku. Dziś poznałem nowe pojęcie:
"Negative IQ"
18-06-2012 09:29 
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)
>Teraz jednak trzeba kibicować Czechom w meczu z naszym odwiecznym wrogiem
Ale... ja naprawdę nic nie mam do Portugalii...
18-06-2012 09:51 
 Ocena 2 na 2
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
>Ale... ja naprawdę nic nie mam do Portugalii...

Szukajcie a znajdziecie
18-06-2012 20:20 
 Ocena 2 na 2
perun (8610 punktów)
>>Teraz jednak trzeba kibicować Czechom w meczu z naszym odwiecznym wrogiem
>Ale... ja naprawdę nic nie mam do Portugalii...
Ja też nie. Miałem na myśli Niemców, ale z Niemcami będą chyba grac Grecy ( oby bogowie mieli ich w opiece) Może to i dobrze, że przegraliśmy z Czechami. Przy meczu z Niemcami zaś powstanie by było

Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington
17-06-2012 14:37 
 Ocena 1 na 1
stilb (1323 punktów)
Już nie będzie 16 mln przed telewizornią.
Co bardziej odważni już przed Euro mówili, że nasi nie wyjdą z grupy, nad czym tu płakać?
17-06-2012 16:07 
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>Już nie będzie 16 mln przed telewizornią.
>Co bardziej odważni już przed Euro mówili, że nasi nie wyjdą z grupy, nad czym tu płakać?
Źle do tego podchodzisz. Widzisz, musze Ci powiedzieć, że fakt, że ostatni mecz fazy grupowej nie był meczem o honor, jest już sam w sobie powodem do chwały dla Polski. Oto stanęliśmy w nim przed szansą wyjścia z grupy! Dla innych drużyn tą samą wartość ma wejście do ćwierćfinału! Ale nie dla nas! My już tylko licząc ten moment byliśmy królami.
Żałosne to, ale prawdziwe.

Pozdrawiam


Człowiek zawsze znajdzie coś nowego w obcym języku. Dziś poznałem nowe pojęcie:
"Negative IQ"
17-06-2012 16:28 
 Ocena 1 na 1
perun (8610 punktów)
> Ale nie dla nas! My już tylko licząc ten moment byliśmy królami.
>Żałosne to, ale prawdziwe.

Kierujesz się w życiu jakimś emocjami, uczuciami ? Czy jest to dla Ciebie w ogóle obce?

Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>> Ale nie dla nas! My już tylko licząc ten moment byliśmy królami.
>>Żałosne to, ale prawdziwe.
>Kierujesz się w życiu jakimś emocjami, uczuciami ? Czy jest to dla Ciebie w ogóle obce?
Nie wiem, o co pytasz. Byłem na każdym meczu Polski w Fanzone w Warszawie i opisuje, co widziałem (i odczułem).

Pozdrawiam

Człowiek zawsze znajdzie coś nowego w obcym języku. Dziś poznałem nowe pojęcie:
"Negative IQ"
17-06-2012 18:39 
 Ocena 1 na 1
Artur@R (7115 punktów)
>Żałosne to....<

W którym znaczeniu:
1. «wyrażający żal, smutek; pełen żalu, smutny»
- to rozumiem.
Czy:
2.«wzbudzający litość, godzien politowania; bardzo lichy, opłakany, nędzny» -
- to już mniej rozumiem, gdyż świadczy o emocjach wygrywających z rozsądkiem, a nawet o "megalomanii stosowanej" .

Miały być emocje - były, nie udało się "iść dalej" - trudno. Kiedyś się uda - jeszcze trochę pracy i będzie.
Piłkarzom się nie udało, a siatkarze dziś 3 raz w tym sezonie wygrali z Brazylią.
Dystans do własnych emocji - to rozsądna rzecz, choć trudna, trzeba przyznać.
Pozdrawiam

Ps.
Mnie wzruszyła postawa irlandzkich kibiców - kiedyś... ja (my, mam ufność)też tak będziemy umieć.


"Jestem w kłopotliwym położeniu; zaplątałem się w życie bez własnej zgody."
18-06-2012 17:05 
 Ocena 1 na 1
stilb (1323 punktów)

>Źle do tego podchodzisz. Widzisz, musze Ci powiedzieć, że fakt, że ostatni mecz fazy grupowej nie był meczem o honor, jest już sam w sobie powodem do chwały dla Polski. Oto stanęliśmy w nim przed szansą wyjścia z grupy! Dla innych drużyn tą samą wartość ma wejście do ćwierćfinału! Ale nie dla nas! My już tylko licząc ten moment byliśmy królami.

Fakt osiągnięcie to nie lada. Należy dążyć do dalszych sukcesów np. wyjście z grupy.
Tylko pragnę zauważyć że wciąż za mało kasy państwo łoży na piłkę nożną, przecież tych biednych piłkarzy nie było nawet stać by bilet swoim bliskim kupić.
Matix (5786 punktów)
Uwielbiam mówić "a nie mówiłem" HA!
Meretseger (61860 punktów)
A masz pojęcie, jak teraz czują się Holendrzy? Wszystkie mecze przegrane! W porównaniu z nimi jesteśmy wielcy.*

* jeden ze sposobów na pocieszenie smętnego kibica.
18-06-2012 10:00 
 Ocena 1 na 1
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
Chciałbym się czuć, jak Holender. Kac po mistrzostwach Europy aktualnego wicemistrza świata, jest niczym w porównaniu do uczuć wiecznego nieudacznika (z dziesięcioletnią przerwą w wieczności i jednym dobrym meczem - oczywiście przegranym - w 1938). Poza tym, oni mogą się odbudować za trzy miesiące, a nam szykują Skorżę, Engela, Lenczyka albo Nowaka. Szkoda, że nie Czesia Michniewicza.
finerbijk (17282 punktów)
>Jak zwykle daliśmy d**y.
Flagi z samochodu zdejmować, czy wozić?
18-06-2012 22:43 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>>Jak zwykle daliśmy d**y.
>Flagi z samochodu zdejmować, czy wozić?

Wiedząc że tak będzie nawet nie zakładałem. Przydadzą się na jakieś święto.
18-06-2012 23:41 
 Ocena 3 na 3
maruda (5550 punktów)
>Flagi z samochodu zdejmować, czy wozić?

Atarax (78 punktów)
Na pohybel futbolistom! Niech żyją siatkarze!!!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365