Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jakość coca-coli

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-06-2012 21:32Selanos (12869 punktów)Jakość coca-coli
Ocena 1 na 1
Nie miałem gdzie tego napisać, więc pobazgrole w bazgrołach.

Zastanawiam się, czy jakość/smak coca-coli się pogarsza, czy to Selanosowe kubki smakowe zaczynają obumierać. Mam po prostu wrażenie, że ten napój którego cena wzrasta, w smaku zaczyna przypominać wodę z cukrem. Co Państwo sądzą na ten temat?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ratatoskr (4439 punktów)
>Zastanawiam się, czy jakość/smak coca-coli się pogarsza

Zdecydowanie się pogarsza. Pamiętam pierwszą Coca-Colę wypitą w roku 1990. Smakowała: wolnością, wielkim światem i demokracją. Ta którą sprzedają teraz jest już tylko słodko-gorzka

www.tokfm.(*)grodzka/2012/02/premier_klamie
neurosurgery (2484 punktów)
>Zastanawiam się, czy jakość/smak coca-coli się pogarsza,

Wielu ludzi uważa, że Coca-cola w USA jest o niebo lepsza od tej "naszej". Zastanawia mnie, czy to efekt psychologiczny, czy też rzeczywiście jest coś na rzeczy? Trzeba by wykonać eksperyment...

Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
Selanos (12869 punktów)
>Wielu ludzi uważa, że Coca-cola w USA jest o niebo lepsza od tej "naszej". Zastanawia mnie, czy to efekt psychologiczny, czy też rzeczywiście jest coś na rzeczy? Trzeba by wykonać eksperyment...

Podobno ta w Niemczech też jest lepsza, niestety nie mam szans na porównanie, do Niemców mam daleko.
29-06-2012 22:14 
 Ocena 3 na 3
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>>Zastanawiam się, czy jakość/smak coca-coli się pogarsza,
>Wielu ludzi uważa, że Coca-cola w USA jest o niebo lepsza od tej "naszej". Zastanawia mnie, czy to efekt psychologiczny, czy też rzeczywiście jest coś na rzeczy? Trzeba by wykonać eksperyment...

Piłem Coca Cole i Pepsi w Niemczech i w USA. Nie widzę różnicy.

Smakuje lepiej, kiedy pije się ją od święta. Jako napój codzienny powszednieje i szkodzi zdrowiu.
30-06-2012 11:44 
 Ocena 1 na 1
Hodża (11172 punktów)
Coca-cola jest napojem ludzi młodych duchem, orzeźwia i stanowi dopełnienie udanej imprezy. Nie przypadkiem w sloganie reklamowym tego napoju, pokazywanym przy okazji transmisji z UEFA EURO 2012 pojawiają się babcie wpadające w piłko-szał. Zastanówmy się - czy miliony ludzi, każdego dnia sięgających po ten kultowy napój, czyni to tylko dlatego, że skłania ich do tego reklama?

   A może jest to po prostu najlepszy napój? Jeśli masz jakieś wątpliwości - spróbuj sam i się przekonaj. Nie zapomnij jednak uprzedzić o tym fakcie swojego dentysty. Możesz polubić coca-colę, ale kwas ortofosforowy nigdy nie polubi szkliwa.


Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
lukaszewicz (5674 punktów)

Odkąd w recepturze zabrakło orzeszków cola i listków koki jest to rzeczywiście okropna lura.
tumbili (327 punktów)
Żeby cola miała lepszy smak, trzeba ją rozcieńczyć rumem.
29-06-2012 15:37 
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)
>Żeby cola miała lepszy smak, trzeba ją rozcieńczyć rumem.

To samo dotyczy herbaty, kawy i pustej szklanki. Pusta szklanka też najlepiej smakuje z rumem
martok (1115 punktów)
>>Żeby cola miała lepszy smak, trzeba ją rozcieńczyć rumem.
>To samo dotyczy herbaty, kawy i pustej szklanki. Pusta szklanka też najlepiej smakuje z rumem

Na to ostatnie absolutnie nie ma zgody. Z samym rumem - no pasaran. Trochę coli musi być. Albo herbaty. Albo kawy.
*

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365