>[color=#330000]Po Warszawie kursują tramwaje, których zakup był kompletnie bez sensu. Są to bowiem pojazdy, które mają drzwi po obu stronach, gdy w Warszawie nie ma ani jednej linii bez tzw. pętli.
Jest znana piosenka o Warszawie z refrenem Na prawo most, na lewo most... Może komuś przystanki porypały się z mostami?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|