>Metoda na emeryturę w raju nie było emerytury podobnie jest u Amiszy, niema tam też alkoholizmu, narkomani, bezdomności, bezrobocia, ... bo sa komuną ale my są libki, dla nas bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, stad oszustwa, wyłudzenia, kradzieże, gwałty, przemoc, stąd ogromne wydatki na wojsko, policję i 16 innych służb by Cię zniewolić.
w komunistycznych Chinach też nie ma emerytury, co dziwne, z tego powodu nie ma tam bezdomności, śmierci, biedy, zniewolenia, upodlenia ... jak u naszego pana libków niedorozwojków usazyda
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|