Racjonalista - Strona głównaDo treści
Metoda na emeryturę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
04-05-2026 13:52haish (2909 punktów)Metoda na emeryturę
Ocena -1 na 1
biznes.int(*)-sa-stawki-w-2026,nId,23470629

Nie dziwi w katolickim kraju, że 'idący w imię pańskie' kroczą drogą świętości i błogosławieństw.
Na szczególne traktowanie zasługują też niewiasty idące w ślady 'ma-ryji' - mam tu na myśli te kobiety, które będące w błogosławionym stanie dodatkowo spożywają krew zbawicielca Jezuska (alkohol) - ich postawa jest podwójnym błogosławieństwem i świętością.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2909 punktów)
>biznes.int(*)-sa-stawki-w-2026,nId,23470629
>Nie dziwi w katolickim kraju, że 'idący w imię pańskie' kroczą drogą świętości i błogosławieństw.
>Na szczególne traktowanie zasługują też niewiasty idące w ślady 'ma-ryji' - mam tu na myśli te
>kobiety, które będące w błogosławionym stanie dodatkowo spożywają krew zbawicielca Jezuska (alkohol)
>- ich postawa jest podwójnym błogosławieństwem i świętością.

Tak więc 'zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, aby świadczenie renty alkoholowej obciążało fundusz kościelny zamiast budżet europejskiego państwa w XXI wieku, ewentualnie zamiast z funduszu kościelnego można by w każdej parafii postawić osobne skarbonki na datki wiernych, którzy pracują i nie chleją w przeciwieństwie do tych 'idących w imię pańskie'
06-05-2026 19:13 
 Ocena 2 na 2
okragly (21676 punktów)

> 'zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne, aby świadczenie renty alkoholowej
większość rent jest z winy rencisty, powodów jest 1000, np palił papierosy, urodził się niedorozwinięty (typowy libek), wybrał zły zawód (w budownictwie jest 1000000 więcej wypadków niż w administracji), za szybko jechał autem, motocyklem, rowerem, wybrał sobie złych rodziców (pijaków, narkomanów) lub przy porodzie zawineła mu się na szyi pępowina, stąd niedotlenienie, lub wylosował zły zestaw genów (my libki takie mamy) czy zły kraj, wspólnotę

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
okragly (21676 punktów)
>Metoda na emeryturę
w raju nie było emerytury
podobnie jest u Amiszy, niema tam też alkoholizmu, narkomani, bezdomności, bezrobocia, ... bo sa komuną
ale my są libki, dla nas bogiem INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, stad oszustwa, wyłudzenia, kradzieże, gwałty, przemoc, stąd ogromne wydatki na wojsko, policję i 16 innych służb by Cię zniewolić.

w komunistycznych Chinach też nie ma emerytury, co dziwne, z tego powodu nie ma tam bezdomności, śmierci, biedy, zniewolenia, upodlenia ... jak u naszego pana libków niedorozwojków usazyda

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365