> >>A skąd Twoja pewność nt tego co było w czymś co było tysiące lat temu a co Ty określasz mianem raju?> >np z wczoraj, dla dzieci www.youtube.com/watch?v=6weA_ENZDlg pt Czy ludzie mieli więcej wolnego czasu niż my> jestem skrajnie sceptyczny co do wiarygodności "ustaleń" archeologiiw raju, na całej ziemi, żyło tyle ludzi co dzisiaj w Łodzi ziemia była wypełniona fauną i florą żadne zwierzę nie atakuje człowieka oprócz głupich węży i komarów w raju żadne zwierze nie bało się człowieka, można było je łatwo podejść (niedawno spotkałem na chodniku w mieście stado dzików, mogłem do nich podejść na wyciągnięcie ręki, ale się bałem  dlatego nawet największe zwierzęta np mamuty, 12 ton mięsa, w raju zjedliśmy wszystkie i ich niema  tak, raj ma też ciemną stronę
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|