Racjonalista - Strona głównaDo treści
Objawienia na drzewach, tostach itp.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-07-2012 16:02Mortimer (1359 punktów)Objawienia na drzewach, tostach itp.
Ocena 1 na 1
Niesamowite! Matka Boska objawiła i objawia się na niektórych rzeczach (bo też nie miała gdzie).
Wypowiedź kobiety, która dotknęła drzewa na którym miało miejsce pojawienie się "wizerunku" Matki Bożej:

"Zostałam pobłogosławiona. Gdy dotknęłam pnia, poczułam jak moc przepływa przez moje ciało"

Odsyłam do artykułu - wiadomosci(*)la-sie-na-drzewie,galeria.html

Pewnie! Energia bucha z tych przedmiotów, ludzie, którzy je dotykają są uzdrowieni, inwalidzi wstają z wózków, kalecy nagle dostają kończyny, które stracili!

Na jakich to jeszcze rzeczach miały miejsca cudowne objawienia?
Proszę o dyskusję drogich forumowiczów
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Niesamowite! Matka Boska objawiła i objawia się na niektórych rzeczach (bo też nie miała gdzie).

Biorę siekierę i idę do ogródka poeksperymentować z odrąbywaniem gałęzi. Może coś się objawi?
Mortimer (1359 punktów)

>Biorę siekierę i idę do ogródka poeksperymentować z odrąbywaniem gałęzi. Może coś się objawi?

To musi zadziałać moc Boża



Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
Tohver (1287 punktów)
>Na jakich to jeszcze rzeczach miały miejsca cudowne objawienia?

Pamiętam blachę do pieczenia pizzy:
religiousf(*)raught-over-miracle-pizza-pan/
Ciekawe są też objawienia Allaha:
religiousf(*)ehold-the-great-allah-miracle/
25-07-2012 19:19 
 Ocena 1 na 1
Mortimer (1359 punktów)

>Pamiętam blachę do pieczenia pizzy:
religiousf(*)raught-over-miracle-pizza-pan/

Blacha jest The Best


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
Selanos (12869 punktów)
Mam znajomego który twierdzi, że znamię na jego prawym półdupku przypomina z profilu Jezusa, ale nie wiem czy to prawda, bo nigdy nie przyglądałem się tej konkretnej części ciała mojego kolegi.
25-07-2012 19:18 
 Ocena 1 na 1
Mortimer (1359 punktów)
>Mam znajomego który twierdzi, że znamię na jego prawym półdupku przypomina z profilu Jezusa, ale nie wiem czy to prawda, bo nigdy nie przyglądałem się tej konkretnej części ciała mojego kolegi.

Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi w komentarzu, ale niezmiernie się cieszę. Widać, objawienia są wszędzie, nawet w najmniej oczekiwanych miejscach.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
-jad- (18783 punktów)
Usunięte przez moderatora
-jad- (18783 punktów)
25-07-2012 20:59 
 Ocena 5 na 5
mrSpock (2845 punktów)
O matko właśnie wyobraziłem sobie pątników maszerujących na szczyt wysokiej góry. Strudzeni podróżą udają się na jej szczyt. A na tym szczycie facet z wypiętą d..., do której modlą się ci biedacy.
26-07-2012 09:20 
 Ocena 2 na 2
Mortimer (1359 punktów)
> O matko właśnie wyobraziłem sobie pątników maszerujących na szczyt wysokiej góry. Strudzeni podróżą udają się na jej szczyt. A na tym szczycie facet z wypiętą d..., do której modlą się ci biedacy.
>

Taki to jeszcze na lektyce powinien być noszony. Siedzieć na atłasowej poduszce, by hmm... Jezusowi na pośladku wygodnie było


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
25-07-2012 21:21 
 Ocena 2 na 2
MarcinK (9189 punktów)
>Mam znajomego który twierdzi, że znamię na jego prawym półdupku przypomina z profilu Jezusa, ale nie wiem czy to prawda, bo nigdy nie przyglądałem się tej konkretnej części ciała mojego kolegi.

Ja bym założył, bez przyglądania nawet, że jego półdupek przypomina półdupek Jezusa.
26-07-2012 09:24 
 Ocena 2 na 2
Mortimer (1359 punktów)

>Ja bym założył, bez przyglądania nawet, że jego półdupek przypomina półdupek Jezusa.

Taka żywa relikwia. Dla wiernych powinni go pokazywać raz do roku w jakimś kościele we Włoszech, jak całun na przykład (choć nie wiem, czy wystawiają go w ogóle, nawet raz do roku). Ale z kumpla mogłaby być kopalnia pieniędzy. Trzeba tylko otworzyć Punkt Objawienia i zacząć spraszać pielgrzymki, a za wstęp, by zobaczyć pośladek Jezusa w XXI wieku, brać 50 zł od osoby, a co!


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
26-07-2012 19:30 
 Ocena 3 na 3
MarcinK (9189 punktów)

>Taka żywa relikwia. Dla wiernych powinni go pokazywać raz do roku w jakimś kościele we Włoszech, jak całun na przykład (choć nie wiem, czy wystawiają go w ogóle, nawet raz do roku). Ale z kumpla mogłaby być kopalnia pieniędzy. Trzeba tylko otworzyć Punkt Objawienia i zacząć spraszać pielgrzymki, a za wstęp, by zobaczyć pośladek Jezusa w XXI wieku, brać 50 zł od osoby, a co!

Z półdupkiem to pół biedy. Gorzej sprawa ma się z takim napletkiem, których Jezus miał co najmniej trzynaście
27-07-2012 08:46 
 Ocena 2 na 2
Phanes (492 punktów)
>Z półdupkiem to pół biedy. Gorzej sprawa ma się z takim napletkiem, których Jezus miał co najmniej trzynaście

Byłby z niego doskonały bóg płodności.
27-07-2012 10:50 
 Ocena 3 na 3
MarcinK (9189 punktów)

>Byłby z niego doskonały bóg płodności.

Z drugiej strony to bezdzietny jedynak z in vitro

W teraźniejszości to to chyba byłby taki "Jarosław Polskę zbaw" jako zwolennik polityki prorodzinnej
DanielL (110 punktów)
>Ja bym założył, bez przyglądania nawet, że jego półdupek przypomina półdupek Jezusa.

Czerstwy dowcip, ale może...
Jezus chodził po wodzie.
Ogórek składa się w 90% z wody
Chodzisz po ogórkach-jesteś w 90% Jezusem.
LadyTilly (613 punktów)
>Na jakich to jeszcze rzeczach miały miejsca cudowne objawienia?
>Proszę o dyskusję drogich forumowiczów
U Ferdka Kiepskiego w mieszkaniu objawiła się też Matka Boska - okazało się chyba, że sąsiad piętro wyżej bimber pędził i mu się rozlał, wsiąkł w podłogę i u Kiepskich była plama.
O tutaj www.youtube.com/watch?v=HNZzEnh5Po4
Miły (925 punktów)
Wystarczy znać pojęcie pareidolii i co najmniej połowa z tych cudownych wizerunków zostaje racjonalnie wyjaśniona Gdyby chociaż szeregowy katolik miał wiedzę o takim zjawisku.

No i w końcu kiedyś ludzie nie znali takiego pojęcia , może ono zostało wymyślone specjalnie przez złych naukowców, żeby zwalczać wiarę katolicką- stwierdzi szeregowy katolik.

Analogicznie tak samo nie znano kiedyś padaczki-, przez co każdy jej przypadek określano opętaniem-, ale to nie znaczy, że wcześniej, kiedy nie znano tego pojęcia, już nie istniała. Katolik, wtedy odpowie Ci wtedy , że te Pareidolie nie mogą przecież powstawać same z siebie!

Oczywiście, stworzył je za pewne akurat żydowski bożek Jahwe, akurat ten bożek a nie żadne inne z wielu tysięcy wyznawanych bóstw- no, bo w końcu to ten jeden najprawdziwszy Bóg! Inni są be.

Pranie mózgu od dziecka robi swoje, jednak niektórym z drobną pomocą innych udało się z tego wyjść. Najlepszy tego przykład, to ja, ale nie oszukujmy się, lwia część wierzących jest tak psychicznie wmanewrowana w te bajdy, że nigdy z nich nie wyrośnie.
Mortimer (1359 punktów)
Dobra wypowiedź.
Szeregowy katolik może nawet dojść do wniosku, że na Księżycu objawiła się twarz Jezusa



Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365