Podobno MON chce zmniejszyć liczbę kapelanów w wojsku o 30%. Ciekawe czy to początek jakichś większych reform Ordynariatu Polowego? www.polska(*)4?t=Mniej-wojskowych-kapelanow
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.