Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mamy Mistrza!!!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
13-09-2009 22:26Kowalska (14008 punktów)Mamy Mistrza!!!!
Ocena 4 na 4
   Jezu, no byli wielcy! Jak tu się nie cieszyć!!!!!mesiatkarz(*),kat,36812,galeriazdjecie.html

   Zdobyli Mistrzostwo Europy. Może jednak jakoś się w tym kraju da robić co do cię należy.

Brawo Chłopaki!!


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rutosides (143 punktów)
tak to radosne
też gratuluję i również się cieszę
aczkolwiek siatka dostarcza mi mniej emocji niż piłka nożna, niemniej więcej niż ostatni pojedynek ze Słowenią
pozdrawiam
14-09-2009 12:22 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>niemniej więcej
Też tak uważam.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Ileż dzięki temu Polaków się dowartościuje!

Lubię oglądać siatkówkę.
13-09-2009 22:53 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>Ileż dzięki temu Polaków się dowartościuje!

   Nie wiem ilu.

>Lubię oglądać siatkówkę.

   Ja też. I lubię jak wygrywają.

I niech tak zostanie. Ku pokrzepieniu serc.
spray (5875 punktów)

Robin! Robin! Robin !
13-09-2009 22:48 
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)
>No i co?
>Bedzie teraz Polen, Polen, ueber Alles, ueber Alles in der Welt?
>A wez, s********j, Kowalska

   Noł łej. Jestem patryidiotką i nie zrezygnuję. Kocham sukcesy oraz kocham sukcesy.

>Jak wyczaisz , ze ZUS daje, nie odbiera, to wal, jak w dym !
>Robin! Robin! Robin !

   Ktoś Cię kiedyś zabije. I nawet wiem kto.

P.S.
Już idę odpisywać. Nie pisz, że mam odpisywać gdyż wiem, że mam odpisywać

Edit: Za późno skasowałaś. I co teraz mam zrobić?
13-09-2009 22:54 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

>    Ktoś Cię kiedyś zabije. I nawet wiem kto.
No, masz! Ja tez wiem
>P.S.
>Już idę odpisywać. Nie pisz, że mam odpisywać gdyż wiem, że mam odpisywać
>
Nie pisze, zebys odpisywala, bo wiem, ze masz odpisywac, a ja mam nie pisac, ze odpisuje, bo wlasnie odpisujesz.
Ja tam sie nigdy nie gubie, jakby co.
13-09-2009 23:03 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)
Kowalska, ale Ty swinia jestes!
Ja ma poczte latalam, jak kot z pecherzem. I co ???? Przestarzale wiadomosci sprzed co najmniej pieciu godzin !
Mam wstac z grobu i wyrwac deske z trumny?
Tak tylko pytam...
13-09-2009 23:28 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>Kowalska, ale Ty swinia jestes!
>Ja ma poczte latalam, jak kot z pecherzem. I co ???? Przestarzale wiadomosci sprzed co najmniej pieciu godzin !
>Mam wstac z grobu i wyrwac deske z trumny?
>Tak tylko pytam...

    Wiem. Jezu, nie denerwuj się Serce. Wiem. Przepraszam! Nie wściekaj się.

   Przepraszam. I jak już będziesz mogła, to odpisz. Nie tylko do mnie

   Przecież to ja jestem fochata...
13-09-2009 22:56 
 Ocena 1 na 1
spray (5875 punktów)

>Edit: Za późno skasowałaś. I co teraz mam zrobić?
Najlepiej : nic.
Zmora (177 punktów)
>   Jezu, no byli wielcy! Jak tu się nie
>cieszyć!!!!!mesiatkarz(*),kat,36812,galeriazdjecie.html
>    Zdobyli Mistrzostwo Europy. Może jednak jakoś się w tym kraju da robić co do cię należy.
>Brawo Chłopaki!!
>

Tak. Wiwat! Brawa dla nich! Są wielcy!

Szkoda tylko, że u nas jest z wszystkim tak samo. Np. A.Małysz jak wygrywał to był Bogiem, a teraz? Jak w piłce nożnej wygrywaliśmy to Leo też był Bogiem, a teraz? Szkoda gadać, naprawdę.

I jeszcze raz Wiwat dla nich

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" - A.Einstein
spray (5875 punktów)

>Tak. Wiwat! Brawa dla nich! Są wielcy!
No, ale wyskoczyles nad poziomy.
198 w kapeluszu, to niby juz wielkosc?

>Szkoda tylko, że u nas jest z wszystkim tak samo. Np. A.Małysz jak wygrywał to był Bogiem, a teraz? Jak w piłce nożnej wygrywaliśmy to Leo też był Bogiem, a teraz? Szkoda gadać, naprawdę.
Jak Malysz drugi raz przelatywal wokol stanowiska komentatorow, to Ty dopiero sie uczyles bulke jesc. A banana jeszcze nie widziales.

>I jeszcze raz Wiwat dla nich
A dla kogo nie?

P.S. Proporcje, proporcje !
13-09-2009 23:34 
 Ocena 5 na 5
checkmate (1197 punktów)
Wiwat!!!

Ale tak z drugiej strony, jeśli wygrali - to znaczy, że byli najlepsi. A jeśli byli najlepsi, to z czego sie cieszyć - że pokonali słabszych?

Elemele dutki...
rudyment (3233 punktów)
>Wiwat!!!
>Ale tak z drugiej strony, jeśli wygrali - to znaczy, że byli najlepsi. A jeśli byli najlepsi, to z czego sie cieszyć - że pokonali słabszych?

Z tego, że się najlepsi okazali, bo przed meczem nie było to całkiem pewne.


Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
Rigoletto (3891 punktów)
>Wiwat!!!
>Ale tak z drugiej strony, jeśli wygrali - to znaczy, że byli najlepsi. A jeśli byli najlepsi, to z czego sie cieszyć - że pokonali słabszych?

Trzeba się cieszyć zgodnie ze starym rzymskim hasłem - vae victis .
Zmora (177 punktów)
>No, ale wyskoczyles nad poziomy.

Wiem. Ja potrafię skakać

>198 w kapeluszu, to niby juz wielkosc?

Przy moim 160 na pewno

>Jak Malysz drugi raz przelatywal wokol stanowiska komentatorow, to Ty dopiero sie uczyles bulke jesc. A banana jeszcze nie widziales.

Gdy przelatywał nad pałacem prezydenckim jadłam już zupe!

>>I jeszcze raz Wiwat dla nich
>A dla kogo nie?

Dla Ciebie wiwatu nie będzie!

>P.S. Proporcje, proporcje !
P.S. Polskie znaki! Polskie znaki prosze

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" - A.Einstein
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>   Jezu, no byli wielcy! Jak tu się nie cieszyć!!!!!
Ani mnie to ziębi, ani grzeje, więc mogę nie sikać po majtkach?


Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
14-09-2009 20:37 
 Ocena 1 na 1
Kowalska (14008 punktów)
>>   Jezu, no byli wielcy! Jak tu się nie cieszyć!!!!!
>Ani mnie to ziębi, ani grzeje, więc mogę nie sikać po majtkach?

   Nie sikaj. Ale siatkarzy trzeba odszukać. Bo się głowie naszego państwa zgubili.

wiadomosci(*)li,wid,11494631,wiadomosc.html
14-09-2009 21:57 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>>>   Jezu, no byli wielcy! Jak tu się nie cieszyć!!!!!
>>Ani mnie to ziębi, ani grzeje, więc mogę nie sikać po majtkach?
>    Nie sikaj. Ale siatkarzy trzeba odszukać. Bo się głowie naszego państwa zgubili.
>wiadomosci(*)li,wid,11494631,wiadomosc.html
Bidula prezydĘt, nikt mu nie powiedział, że z prezentem, to się wybiera do obdarowywanego, a nie nakazuje mu się przyjść do siebie "po odbiór".

Gdyby wybory coś naprawdę mogły zmienić już dawno by ich zakazano. (K. Livingstone)
Kowalska (14008 punktów)
>Bidula prezydĘt, nikt mu nie powiedział, że z prezentem, to się wybiera do obdarowywanego, a nie nakazuje mu się przyjść do siebie "po odbiór".

   To nie o to chodzi. O jakieś sarwiłajwiwry czy inne kwiprokwo. Sprawa, jak jej Biuro Bezpieczeństwa Narodowego nie uspokoi, może się okazać poważna. I to nad wyraz. Z tego może otóż, być, a nawet nastąpić, wojna. Oraz tragedia narodowa.

   Kto?! Ja się pytam KTO?! Będzie zapie..... na przyszłe pokolenia jak obecne zdechną ze śmiechu?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365