Przyznaję się ze wstydem do nieznajomości Regulaminu, a od wielu lat wydawało mi się, że mam go w małym palcu. Z tego powodu wyszedłem na pieniacza - co za wstyd! Świat się zmienia, regulaminy się zmieniają, a ja zostałem z tyłu.
Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się dotknięci moim posądzeniem o stronniczość. Było ono skutkiem mojego lenistwa i zaniedbania. |