>>Idę o zakład, że jeśli rzeczywiście ten złoty pociąg się odnajdzie, to podział łupów będzie >>następujący: >>1. Izrael - 80% >>2. Rosja - 15% >>3. Niemcy - 5 % >>4. Polska - pokryje wszystkie koszty wynikające z przeprowadzonej akcji wydobycia + koszty >Rozsądź co uczciwsze - ukraść samemu, czy zawłaszczyć łup złodziejski? > No gods, no masters...I am who I am.
To chyba jeden z nielicznych przypadków, gdzie teoretyczny Bóg głośno by się roześmiał z powodu, że złodziej złodzieja okradł.
Ich bin besser als mein Ruf
|