Odkad sie zalogowalam do seriwsu, a bylo, to juz jakis czas temu, intryguje mnie kwestia banerka, ktory po kliknieciu wen, przenosi mnie na "Nie mozna wyswietlic strony". Chodzi mi o baner reklamujacy dzien dobrej wiadomosci. Moze warto zastapic go czyms co zadziala?  |