Godzinę siedziałem i redagowałem komentarz do artykułu "Wierzyć czy wiedzieć? Kilka słów o światopoglądzie naukowym" www.racjonalista.pl/kk.php/s,3978 . Tekst się nie załączył. Myślę, że z korzyścią dla tych, którzy tamten artykuł zaakceptowali, bo suchej nitki nie zostawiłem na utożsamieniu materialistycznej teorii odbicia z nauką. Rozumiem, że jest tu jakiś problem, ale czy nie można go rozwiązać? Co się właściwie stało? Niby dlaczego zwykłe formularze w html'u pamiętają, że mają wysłać tekst, a tutaj, na profesjonalnym portalu, się to nie powiodło? Istnieją różne fora dyskusyjne o php, xml, itp. Może by tak anonimowo wrzucić tam fragmenty kodu tego serwisu. Niech więcej osób przeanalizuje przyczynę błędu. zażenowany Eflaugus |