Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowy wyznawca

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
01-04-2011 11:16asmodai (2845 punktów)Nowy wyznawca
Ocena 8 na 8
Z ostatniej chwili. Papież Benedykt 16 przyznał się, oficjalnie w wywiadzie dla playboya, że, jest ZDEKLAROWANYM ATEISTĄ!!! Watykan mam zostać sprzedany na Allegro
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Meretseger (61860 punktów)
1 kwietnia - Fools' Day

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
01-04-2011 12:28 
 Ocena 2 na 2
Elka I Ponura (7473 punktów)
>1 kwietnia - Fools' Day

Niemniej jednak - pomysł jest dobry...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
asmodai (2845 punktów)Rachunki watykanu
W Watykanie ma powstać, urząd do kontroli przepływu gotówki, na terenie państwa jak i po za, jego granicami. Kardynał Gianfranco Ravasieg Twierdzi,że wprowadzenie tego urzędu, ma uratować skompromitowany wizerunek kościoła. Każdy kto wjeżdża do Watykanu, i ma przy sobie, większą ilość gotówki będzie musiał, to zgłosić. Ciekawe czy kontrola po za, granicami Watykanu dotyczy, tylko kościołów czy również, wyznawców?
Gosia (9452 punktów)Odp: Nowy wyznawca
>Z ostatniej chwili. Papież Benedykt 16 przyznał się, oficjalnie w wywiadzie dla playboya, że, jest ZDEKLAROWANYM ATEISTĄ!!! Watykan mam zostać sprzedany na Allegro

W zasadzie masz rację, tylko że nie Benedykt XVI ateistą, a Richard Dawkins kryptokatolikiem i nie w "Playboyu" a w "Naszym Dzienniku" i nie Watykan sprzedany a Allegro kupione przez Rydzyka w celu zmonopolizowania handlu relikwiami po sam wiesz kim.
01-04-2011 12:29 
 Ocena 3 na 3
asmodai (2845 punktów)
Fakt zdecydowanie. Przepraszam za wprowadzanie, w błąd całej społeczności racjonalisty. Zachowałem się jak gówniarz, więcej nie będę
PanBuk (6257 punktów)
>Fakt zdecydowanie. Przepraszam za wprowadzanie, w błąd całej społeczności racjonalisty. Zachowałem się jak gówniarz, więcej nie będę
>
ależ dlaczego?
trza być kreatywnym i dużo ćwiczyć, gdzie się da!
już kiedyś Woody Allen pisał - Żona Papierza powiła trojaczki - i jak daleko zaszedł? Oczywiście Woody....

Kreatywne ćwiczenie jest zawsze potrzebne!
W końcu jak w Polsce nie da się żeby było lepiej, to niech choć chwilami będzie zabawniej!

Do czasu aż Staszek Purpurat kabarety otoczy kapelańska opieką


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. Marek T.
asmodai (2845 punktów)
Allena znam mało. Ja to taki fan Zappy jestem. Ale... Jak możesz polecić jakiś, dobry film pana Allena to, obejrzę. Ja polecam Herbie Hanock with Jaco Pastorius. To muzyka.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365