Przeglądając yt natrafiłem na taką o to www.youtube.com/watch?v=gYJyytsTaKE&feature=plcp perełkę kinematograficzną na miarę co najmniej mistrza Alfreda H. Satanizm nie przejdzie. Autor nawołuje do bojkotu, a raczej do nie kupowania produktów Agros-Nova. Głównie chodzi o napój Demon, którego to twarzą był znany wszem i wobec ze swej pro kościelnej działalności i ascetyzmu wielebny Adam "Nergal" Darski I nie zdziwił, by mnie cały ten bojkot (, bo dla teistów wszystko, co nie związane z religią to zuo) Gdyby nie to, że jet tam bojkot napoju dla dzieci... Pysio. O, ile pamiętam "twarzą" Pysio był zielony smok...Ktoś mi powie, gdzie jest granica. Czy dojdzie do tego, że zakażą wszystkiego? |