Racjonalista - Strona głównaDo treści
Głosowania hańby - krok ku katolickiemu talibanowi SZOK

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-10-2012 11:32Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Głosowania hańby - krok ku katolickiemu talibanowi SZOK
Ocena 7 na 7
Uprzedmiotowienie kobiety i zmuszenie do rodzenia nawet w przypadku uszkodzenia płodu - POPiS + Arłukowicz - jesteś Pan zakłamanym ch.... !!!!

Wnioski wyciągnijcie sami:

1. Za odrzuceniem liberalizacji: www.sejm.g(*)Posiedzenia=23&NrGlosowania=18

2. KLUCZOWE: za skierowaniem do dalszych prac projektu SP o przymusie rodzenia w każdym przypadku uszkodzenia stanu płodu:: www.sejm.g(*)Posiedzenia=23&NrGlosowania=19
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>2. KLUCZOWE: za skierowaniem do dalszych prac projektu SP o przymusie rodzenia w każdym przypadku
>uszkodzenia stanu płodu::

Poradzą sobie. Wyjadą się wyskrobać za granicę i jakoś to będzie. Ale kierunek w którym podąża prawo jest mocno niepokojący...
Olek Mularski (3178 punktów)
Jeśli najczarniejsze przewidywania się sprawdzą będzie jak zawsze, gdy państwo zabrania czegoś na co jest duży popyt- powstanie podziemie. Liczba zabiegów zamiast spaść nieznacznie wzrośnie, tyle że zamiast bezpłatnie i w szpitalu będą wykonywane w gabinetach i za odpowiednią "łapówkę"/gratyfikację. W przypadku usług medycznych szara strefa jest niestety bardzo niebezpieczna, gdyż spada standard wykonywanych procedur, a w razie powikłań ciężko o szybką i wykwalifikowaną pomoc, gdyż "winny" zabiegowi lekarz boi się konsekwencji karnych i żeby się nie ujawnić leczy pacjenta na własną rękę, często nawet wtedy, gdy pojawiają się objawy zagrożenia życia.
Mam nadzieję, że sejm w drugim czytaniu lub senat odrzuci tę trefną i bardzo niebezpieczną i godzącą w prawa człowieka ustawę.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365