"Bardzo dobry tekst, Jacku".... "Świetny artykuł Jarku"... "Pełna zgoda, Panie Redaktorze"...
Co to jest, towarzystwo wzajemnej adoracji? Do wyrażania poparcia są plusy, koleżeńskie uznanie jest jak najbardziej na miejscu - poza portalem! Czy warto dawać osobom niechętnym powód do podśmiechujek, że oto Redaktor włazi Nadredaktorowi do życi, Redaktor protekcjonalnie poklepuje po ramieniu Podredaktora, koleś słodzi kolesiowi... Więcej szacunku do samych siebie! I pamiętajmy, że chwalić to można tylko "z góry w dół"! |