Racjonalista - Strona głównaDo treści
drobnostka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
24-10-2012 20:13ratus (4786 punktów)
(zablokowany)
drobnostka
Ocena 3 na 3
"Bardzo dobry tekst, Jacku"....
"Świetny artykuł Jarku"...
"Pełna zgoda, Panie Redaktorze"...

Co to jest, towarzystwo wzajemnej adoracji? Do wyrażania poparcia są plusy, koleżeńskie uznanie jest jak najbardziej na miejscu - poza portalem! Czy warto dawać osobom niechętnym powód do podśmiechujek, że oto Redaktor włazi Nadredaktorowi do życi, Redaktor protekcjonalnie poklepuje po ramieniu Podredaktora, koleś słodzi kolesiowi...
Więcej szacunku do samych siebie! I pamiętajmy, że chwalić to można tylko "z góry w dół"!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adaś MiaŁczyński (1403 punktów)
(zablokowany)
>włazi Nadredaktorowi do życi
"Rzyć nie umierać!"

(Uwagę o rzyci zamierzałem wysłać mailem, ale zamiast elektronicznej papeterii pojawiła się informacja, że "Aby używać tej funkcji, należy posiadać konto przynajmniej od dwóch dni, mieć nieujemne saldo punktowe, przynajmniej jedną wypowiedź na Forum oraz potwierdzony adres e-mail" - które to warunki spełniłem jakiś czas temu. Więc teraz obaj czekamy miłosierdzia...)
Adaś MiaŁczyński (1403 punktów)
(zablokowany)
W dalszym ciągu moje próby mailowania do użytkowników (do kilku różnych osób) skutkują komunikatem, że

"Aby używać tej funkcji, należy posiadać konto przynajmniej od dwóch dni, mieć nieujemne saldo punktowe, przynajmniej jedną wypowiedź na Forum oraz potwierdzony adres e-mail".

Próbuję mailować klikając w profilu wybranego użytkownika w link z kopertką. Własny mail podałem przy rejestracji i dostałem na niego potwierdzenie założenia konta. Punktów mam dodatnią wartość, a na forum jestem dłużej niż dwa dni, więc chyba wystąpił jakiś błąd... Czy może ja go robię?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365