>Co myślicie o teorii o "starożytnych kosmitach"?
A może by tak coś więcej?
Ja mam serdecznie dość wszelakich pseudonaukowych teorii które mówią o tym, że piramidy egipskie albo starożytne miasta w Ameryce Płd. wybudowali kosmici. Ludzie którzy wymyślają te "teorie", zwyczajnie nie potrafią zrozumieć, że do przeniesienia średniej wielkości kamyka ważącego dziesięć ton wcale nie trzeba specjalistycznego sprzętu. Wystarczy zebrać kilkudziesięciu ludzi i pokazać im jak i w którą stronę ciągnąć. Naprawdę, nie wiem czym się tak ekscytować, ustawienie bezużytecznej jak to miało miejsce w przypadku egipskich piramid, góry kamyków nie jest tak imponujące.
|