Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pastor z Kansas: "Rząd powinien zabijać gejów".

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-06-2012 23:34Marek Matejewski (3695 punktów)Pastor z Kansas: "Rząd powinien zabijać gejów".
Ocena 7 na 7
Pastor Curtis Knapp z New Hope Baptist Church w Seneca w stanie Kansas, będąc w końcowym stadium obłąkania, cytując biblijny bełkot, występuje do administracji z propozycją systemowego rozwiązania kwestii gejowskiej.
Przynajmniej nie pozostawia złudzeń jak karykaturalne znaczenie dla członków chrześcijańskich sekt ma przykazanie "nie zabijaj" i przybliża wiedzę na temat dużo subtelniejszych przykazań. Mały plus za obnażane prawdy o magicznej księdze.

Przy okazji zaczynam dochodzić do wniosku, że pokojowa nagroda Nobla dla Obamy, uznawana przed wiele środowisk za przedwczesną lub wręcz całkowicie niezasłużoną, była jednak uzasadnionym wyróżnieniem.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

04-06-2012 23:54
 Ocena 17 na 17
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Chłopa mu trzeba i tyle.


Zera pchają się do władzy, bo mają siebie za wybrane jednostki. (Tomasz Rybak)
vanswirr (460 punktów)
>Pastor Curtis Knapp z New Hope Baptist Church w Seneca w stanie Kansas, będąc w końcowym stadium
>obłąkania, cytując biblijny bełkot, występuje do administracji z
>propozycją
>systemowego rozwiązania kwestii gejowskiej.

>Przynajmniej nie pozostawia złudzeń jak karykaturalne znaczenie dla członków chrześcijańskich sekt
>ma przykazanie "nie zabijaj" i przybliża wiedzę na temat dużo subtelniejszych przykazań. Mały
>plus za obnażane prawdy o magicznej księdze.
>Przy okazji zaczynam dochodzić do wniosku, że pokojowa nagroda Nobla dla Obamy, uznawana przed wiele
>środowisk za przedwczesną lub wręcz całkowicie niezasłużoną, była jednak uzasadnionym wyróżnieniem.
>

No i w sumie dobrze. Może kilku katolików przeczyta dokładniej Biblię i się zdziwi. A może nawet co któryś zacznie myśleć ...
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Pastor Curtis Knapp z New Hope Baptist Church w Seneca w stanie Kansas, będąc w końcowym stadium
>obłąkania, cytując biblijny bełkot, występuje do administracji z
>propozycją
>systemowego rozwiązania kwestii gejowskiej.


Oj, tam, oj, tam - cięgiem ino w Ameryce to, w Ameryce tamto...
Albośmy to jacy tacy i własnych osiągnięć nie mamy?

Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przystojny... (1 Tm 3, 2)
05-06-2012 07:20 
 Ocena 10 na 10
Meretseger (61860 punktów)
Nie dyskutuj z Terlikowskim. On lepiej od nas wszystkich tu zebranych razem wziętych wie, czego Bóg chce i co akceptuje. Bezpośredni telefon do Bozi ma u siebie w komórce na szybkim wybieraniu
05-06-2012 07:32 
 Ocena 3 na 3
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Nie dyskutuj z Terlikowskim. On lepiej od nas wszystkich tu zebranych razem wziętych wie, czego Bóg chce i co akceptuje. Bezpośredni telefon do Bozi ma u siebie w komórce na szybkim wybieraniu

Toteż nawet nie próbuję. Ciekawe tylko, czy łącze ma szybsze niż Natanek?


Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przystojny... (1 Tm 3, 2)
05-06-2012 17:41 
 Ocena 4 na 4
lukaszewicz (5674 punktów)
>Albośmy to jacy tacy i własnych osiągnięć nie mamy?

Mamy również mężów stanu:

lh6.google(*)/n6K3fiEGX0I/s912/IMG_0100.jpg
Selanos (12869 punktów)
Oj tam, wielu ludzi ma własną listę osób do odstrzału : >

Jednak nie każdy ją upublicznia.
05-06-2012 07:15 
 Ocena 1 na 1
Robert Klub (2 punktów)
>Oj tam, wielu ludzi ma własną listę osób do odstrzału : >Jednak nie każdy ją upublicznia.
>
i inne okoliczności uzasadniające karę śmierci

gafin.pl/f(*)roq-rzd-powinien-zabija-gejowq
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Co byśmy o naszym grajdołku nie mówili, to pod tym względem jesteśmy bardziej rozwinięci cywilizacyjnie od ciemnogrodu tego pastora. U nas za takie gadanie poszedłby do więzienia, bo nawoływanie do zabijania jest karane.

A traktującemu Stary Testament dosłownie pastorowi życzę spotkania sam na sam z traktującymi dosłownie Koran islamistami.
05-06-2012 11:04 
 Ocena 3 na 3
Ag-nes (2295 punktów)
>Co byśmy o naszym grajdołku nie mówili, to pod tym względem jesteśmy bardziej rozwinięci cywilizacyjnie od ciemnogrodu tego pastora...
Coś mi się jednak zdaje, że ten nasz grajdołek, nie taki cywilizowany jeszcze. .
07-06-2012 16:36 
 Ocena 4 na 4
Sylwek (15472 punktów)
>Co byśmy o naszym grajdołku nie mówili, to pod tym względem jesteśmy bardziej rozwinięci cywilizacyjnie od ciemnogrodu tego pastora. U nas za takie gadanie poszedłby do więzienia

Nigdzie by nie poszedł, nie raz takie gadanie było: jeden ksiądz publicznie nawoływał do palenia na stosach, jakiś grafoman klecił wersji o mordowaniu "lewych niewiast". Nic im się nie stało. Jak pouczyli nas różni degeneraci w trakcie ostatnich debat w parlamencie, penalizacja takich nawoływań byłby "gejowskim faszyzmem".
Arystyp z Cyreny (6368 punktów)
Ilu księży by zginęło administracyjnie

"Mądrość jest dobrem, aczkolwiek jest pożądana nie sama dla siebie, ale z uwagi na konsekwencje"
Tohver (1287 punktów)
W USA to nawet dzieci tak potrafią:
www.youtube.com/watch?v=QwVWbWw_Yrk
Piękny kraj...
Manian (950 punktów)
>Pastor Curtis Knapp z New Hope Baptist Church w Seneca w stanie Kansas, będąc w końcowym stadium obłąkania, cytując biblijny bełkot, występuje do administracji z propozycją systemowego rozwiązania kwestii gejowskiej.
Widzę jakiś tam "Baptist Church" i od razu mogę się spodziewać, że chcą zabić homoseksualistów, lekarzy wykonujących aborcję albo ludzi walczących o prawa do tych "niecnych" czynów. Po raz kolejny mamy do czynienia z ludźmi omamionymi przez treści tej księgi, która ma być przecież źródłem moralności! Dobrze, że większość chrześcijan nie czerpie z niej (pewnie dlatego, że jej nie zna, ale to już inna kwestia).
>Przynajmniej nie pozostawia złudzeń jak karykaturalne znaczenie dla członków chrześcijańskich sekt ma przykazanie "nie zabijaj"
Dla nich to przykazanie, zresztą inne też, jest opatrzone gwiazdką i odnosi się jedynie do ludzi, którzy podzielają ich poglądy.
>plus za obnażane prawdy o magicznej księdze.
Chrześcijanie zawsze mogą stwierdzić, że to tylko jeden szaleniec albo, że biblii nie czyta się dosłownie. Można z nimi dyskutować oczywiście, ale jak dyskutować z ludźmi, którzy nie znają treści swojej świętej księgi?
Selanos (12869 punktów)
Może posłużę się cytatem którego użył szanowny pastor:

Cytat:
"Jeżeli mężczyzna obcuje z innym mężczyzną, tak jakby obcował z kobietą, dopuszczają się obmierzłego czynu. Powinni zostać skazani za to na śmierć".


Czyli kobiety o orientacji homoseksualnej nie mają się czego bać, wszak to dotyczy tylko mężczyzn!

Chociaż jakby się bliżej przyjrzeć, to mężczyzna z mężczyzną nie obcuje tak jakby obcowali mężczyzna z kobietą, więc w zasadzie biblia nie ma nic przeciwko homoseksualizmowi!
07-06-2012 00:22 
 Ocena 1 na 1
Marek Matejewski (3695 punktów)
Ponadto w cytowanym fragmencie nie ma nic o wykonaniu kary.
Może tylko na skazywaniu się kończy?
Jeśli tak to potrzebna jest jeszcze Biblia Karna Wykonawcza...
07-06-2012 11:07 
 Ocena 2 na 2
Vytautas (4394 punktów)
>Chociaż jakby się bliżej przyjrzeć, to mężczyzna z mężczyzną nie obcuje tak jakby obcowali mężczyzna z kobietą, więc w zasadzie biblia nie ma nic przeciwko homoseksualizmowi!
   Tu się mylisz. Wiele par heteroseksualnych, także małżeństw, nawet tych sakramentalnych, obcuje ze sobą tak, jak dwóch mężczyzn. Przynajmniej czasami, dla odmiany.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365