Gdybym był złośliwy, to napisałbym na racjonaliście, że na stronie głównej frondy jest sonda z pytaniem "Czy religia powinna być przedmiotem maturalnym?". No, ale na szczęście nie jestem złośliwy, nie napiszę tego i nie mam nadziei na to, że ludzie z racjonalisty dostaną cynk i zagłosują na "nie".
Miłego wieczoru
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
W związku z czym wcale nie zagłosowaliśmy "...a świniobicie, łaskawa pani, to to samo, jak kiedy ksiądz odprawia mszę świętą, bo zawsze idzie o krew i o mięso, czyli ciało." (B. Hrabal, "Postrzyżyny"
Ze strony www.torproject.org/ www.torproject.org/download/download-easy.html.en można ściągnąć Tor Bundle. Wchodzimy na Frondę z dołączonego do Tora Firefoksa. Oddajemy głos. Zamykamy przeglądarkę. Odpalamy ponownie Tor Bundle. Mamy nową przeglądarkę bez ciastek i z nowym IP. Oddajemy głos...