Kupowaliście na chińskich portalach? Ja mam bdb doświadczenia po takich zakupach, towar był w 100% zgodny z opisem i ze zdjęciami, a cena dostawy 4 zł - tego nie przebije żadna z polskich firm dostawczych.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
A na jakich portalach kupowałeś? Ja nie miałam wcześniej okazji kupować, ale mnie zachęciłeś. Podaj może, jeśli nie zostanie to uznane jako jakaś reklama.