Racjonalista - Strona głównaDo treści
Napruci winem w wersji irańskiej.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
25-06-2012 17:04Marek Matejewski (3695 punktów)Napruci winem w wersji irańskiej.
Ocena 3 na 3
Sąd w Iranie skazał na śmierć dwóch "naprutych" mężczyzn, który po raz trzeci ośmielili się spożyć alkohol. Według statystyk zamieszczonych pod koniec drugiego artykułu, około 200.000 mieszkańców Iranu cierpi na alkoholizm. Jest pole do popisu dla irańskich organów ścigania.
Co by nikt więcej się winem nie napruł, ani nikogo naprutym nie nazwał.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

finerbijk (17282 punktów)
>Sąd w Iranie skazał na śmierć dwóch "naprutych" mężczyzn

Jak widać oni się nie "napruli", tylko zalali w trupa.
neurosurgery (2484 punktów)
Paryscy Arabowie piją alkohol w piwnicy, twierdząc, że Allach nie widzi. Widziałem na własne oczy.

Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
25-06-2012 19:56 
 Ocena 4 na 4
Ania... (14138 punktów)
>Paryscy Arabowie piją alkohol w piwnicy, twierdząc, że Allach nie widzi. Widziałem na własne oczy.
Moja spokrewniona osoba pracuje z muzułmanką, która w ten ichniejszy post wcina jedzenie pod przykryciem z czegokolwiek, bo wtedy nie widzi, więc coś jest na rzeczy
PanWasKocha (-49 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
25-06-2012 21:15 
 Ocena 6 na 8
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>Paryscy Arabowie piją alkohol w piwnicy, twierdząc, że Allach nie widzi. Widziałem na własne oczy.
>Moja spokrewniona osoba pracuje z muzułmanką, która w ten ichniejszy post wcina jedzenie pod przykryciem z czegokolwiek, bo wtedy nie widzi, więc coś jest na rzeczy

Hmmm... ale to wtedy Szatan widzi od spodu...


Wszystkie te kolacje, przyjęcia, bale to ciężka praca. (z raportu przedstawiciela brytyjskiego na Konferencji Antyniewolniczej w Brukseli 1889-1890)
26-06-2012 14:32 
 Ocena 2 na 2
Pa1ryk (1539 punktów)
Szatan polewa
26-06-2012 20:50 
 Ocena 2 na 2
Paweł Arłukowicz (3162 punktów)

>Hmmm... ale to wtedy Szatan widzi od spodu...

Nie widzi, bo podłoga nie jest przezroczysta. A wódka na czymś stać przecież musi

26-06-2012 20:46 
 Ocena 1 na 1
Paweł Arłukowicz (3162 punktów)
>Paryscy Arabowie piją alkohol w piwnicy, twierdząc, że Allach nie widzi. Widziałem na własne oczy.
>
Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.

I tutaj mają wyznawcy Koranu przewagę nad katolikami. Ichniego boga można chociaż jakoś zwieść, a ten polski, z Nazaretu, widzi i wie wszystko. "Wciągniesz" golonkę w wielki piątek i już masz przesrane ( na szczęście w tym drugim życiu ), chyba....
26-06-2012 22:40 
 Ocena 3 na 3
darkside (7775 punktów)
(zablokowany)
> a ten polski, z Nazaretu, widzi i wie wszystko. "Wciągniesz" golonkę w wielki piątek i już masz przesrane ( na szczęście w tym drugim życiu ), chyba....

Widzi i wie wszystko. Potwierdzam. Ewę i całą ludzkość załatwił trefnym jabłkiem(?). Mnie w niedzielę nektaryną i miałem przesrane dwa dni. Już w tym życiu. To chyba za to, że pochłonąłem w ten dzień Prince Polo z kakao zamiast wafla z NimSamym.
diogenes (42753 punktów)
>Sąd w Iranie skazał na śmierć dwóch "naprutych" mężczyzn, który po raz trzeci ośmielili się spożyć alkohol.

Tak na wszelki wypadek, aby nie ośmielili się dopisać czegoś do Koranu.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365