>Jako, że to coś ma wciąż nowe odmiany, >chciałem zapytać kogoś na forum, kto zna się na informatyce, jak konkretnie usunąć tą wersję: Wciśnij win+r, wpisz msconfig, wciśnij enter, przejdź do zakładki Uruchamianie i zobacz, czy jest jakiś podejrzany wpis w autostarcie. To najczęściej jest plik exe o losowej nazwie (np wsdsdwdwdsd.exe) w dziwnej loklizacji (np AppData\Local\Temp). Wyłącz plik z autostartu, poszukaj pliku i usuń go. Być może pomoże - może się jednak okazać, że usunięcie problemu będzie bardziej skomplikowane.
|