Racjonalista - Strona głównaDo treści
Atak islamskich hakerów na katolickie serwery

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
21-09-2012 18:05Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Atak islamskich hakerów na katolickie serwery
Ocena 4 na 4
konflikty.(*)sc.html?ticaid=1f359&_ticrsn=3

Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
Mam nadzieję, że kolejne rozgrywki będą się odbywać tylko między religiami i nie biorący w tym udziału będą mieli spokój. Szkoda że nie zaatakowali Frondy. Może im podsunąć pomysł?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

17latek (578 punktów)
>Szkoda że nie zaatakowali Frondy. Może im podsunąć pomysł?

Marzenie......
17latek (578 punktów)
Usunięte przez moderatora
Lodowy (1486 punktów)
>Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
>Mam nadzieję, że kolejne rozgrywki będą się odbywać tylko między religiami i nie biorący w tym
>udziału będą mieli spokój. Szkoda że nie zaatakowali Frondy. Może im podsunąć pomysł?
Nikomu nie życzę źle, wyznawany światopogląd nie jest powodem wrogości z mojej strony. Pisanie, że szkoda, że ktoś nie zaatakował kogoś jest przejawem prymitywnego gówniarstwa.
21-09-2012 21:36 
 Ocena 3 na 3
MajkelSS (2075 punktów)
(zablokowany)
>>Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
>>Mam nadzieję, że kolejne rozgrywki będą się odbywać tylko między religiami i nie biorący w tym
>>udziału będą mieli spokój. Szkoda że nie zaatakowali Frondy. Może im podsunąć pomysł?
>Nikomu nie życzę źle, wyznawany światopogląd nie jest powodem wrogości z mojej strony. Pisanie, że szkoda, że ktoś nie zaatakował kogoś jest przejawem prymitywnego gówniarstwa.
>
Z jednej strony tak, a z drugiej, reakcje tych ludzi byłyby co najmniej zabawne.

Jeśli ludzie myślą, że matematyka nie jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie.
21-09-2012 21:41 
 Ocena 7 na 7
kogut59 (3090 punktów)
>Pisanie, że szkoda, że ktoś nie zaatakował kogoś jest przejawem prymitywnego gówniarstwa.
Internet zna wiele dobrych i pouczających ataków hackrow (Anonymous) którzy zarozumiale i pewne siebie firmy nauczyły moresu i etycznego podejścia do ludu



Innym dobrym przykładem jest atak na program atomowy Iranu
22-09-2012 12:51 
 Ocena 8 na 8
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Nikomu nie życzę źle, wyznawany światopogląd nie jest powodem wrogości z mojej strony.

Bardzo to Szlachetne.
A nawet, że tak powiem - Luksusowe .

>Pisanie, że szkoda, że ktoś nie zaatakował kogoś jest przejawem prymitywnego gówniarstwa.

Niekoniecznie.
Może być i przejawem trzeźwej oceny sytuacji.

...to jest pozostałość różnych ruchów, które nie zostały zrobione. (Julia Pitera)
17latek (578 punktów)

>Nikomu nie życzę źle, wyznawany światopogląd nie jest powodem wrogości z mojej strony. Pisanie, że szkoda, że ktoś nie zaatakował kogoś jest przejawem prymitywnego gówniarstwa.

No prawda ,lecz jest to ciekawe co by z tym zrobili .
Jacholek (5699 punktów)
>Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
Raczej nie ma sie z czego cieszyć. Nastepnym celem może stac sie Racjonalista, którym islamisci z pewnościa nie są zachwyceni. Nie nalezy mylić się co do tego kto jest "wrogiem" nowoczesnego , laickiego, demokratycznego państwa z faktyczna wolnościa słowa.
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>>Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
>Raczej nie ma sie z czego cieszyć. Nastepnym celem może stac sie Racjonalista, którym islamisci z pewnościa nie są zachwyceni. Nie nalezy mylić się co do tego kto jest "wrogiem" nowoczesnego , laickiego, demokratycznego państwa z faktyczna wolnościa słowa.

Masz rację, ale gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Kto jest tym trzecim, to chyba wiemy?
22-09-2012 13:19 
 Ocena 2 na 2
hubin (2274 punktów)

>Masz rację, ale gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Kto jest tym trzecim, to chyba wiemy?

Buddyści?
Pamiętaj, że w przypadku osoby racjonalisty czy też ateisty, jedni i drudzy wyznawcy najchętniej dokonali by twojej dezintegracji... Nie sądzę by racjonalizm lub ateizm był trzecim światopoglądem, racjonalizm światopoglądowy nie bierze udziału w tej konkurencji.

Sądzę, że co trzeźwiejsi wyznawcy mogą z mordów międzyreligijnych wyciągnąć słuszne wnioski ale wymaga to ofiar i patowej sytuacji, co jako humanistom nam raczej średnio odpowiada... W ogniu fundamentalizmów możemy też zostać poparzeni.
W każdym możliwym ujęciu wydaje mi się, że idiotyzm kultów obecnie wojujących powinien budzić nasze zmartwienie i zakłopotanie, zamiast zadowolenia...


Parafrazując: Ideologia śmierdzi!
22-09-2012 15:33 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Pamiętaj, że w przypadku osoby racjonalisty czy też ateisty, jedni i drudzy wyznawcy najchętniej dokonali by twojej dezintegracji... Nie sądzę by racjonalizm lub ateizm był trzecim światopoglądem, racjonalizm światopoglądowy nie bierze udziału w tej konkurencji.

Największym wrogiem wyznawców jednej religii nie są ateiści, tylko wyznawcy konkurencyjnej religii. To jest "racjonalne" z ich punktu widzenia. Odrzucenie zabobonów wymaga myślenia i odwagi, więc w państwie wyznaniowym jest dostępne tylko jednostkom bardziej rozwiniętym intelektualnie. Z kolei popyt na wierzenia jest jaki jest i ludzie szukający prostych wyjaśnień sensu życia itp będą wybierać spośród tych oferowanych przez religie. Dbający o powiększenie stada wyznawców własnej religii powinni najbardziej obawiać się innowierców, a nie niewierzacych.

>W każdym możliwym ujęciu wydaje mi się, że idiotyzm kultów obecnie wojujących powinien budzić nasze zmartwienie i zakłopotanie, zamiast zadowolenia...

Niby tak, ale ja jestem optymistą i lubię dostrzegać pozytywy każdej sytuacji.
22-09-2012 19:52 
 Ocena 2 na 2
hubin (2274 punktów)

>Największym wrogiem wyznawców jednej religii nie są ateiści, tylko wyznawcy konkurencyjnej religii.
Poczekaj aż zauważą, że istniejesz, gdy wprowadza się obostrzenia wobec kultów protestują one w Europie solidarnie pomimo różnic. Na razie usiłuje się nas bagatelizować i nie zauważać, ale gdy tylko zdobędą gdzieś władzę to jesteśmy pierwsi na liście.

>To jest "racjonalne" z ich punktu widzenia. Odrzucenie zabobonów wymaga myślenia i >odwagi, więc w państwie wyznaniowym jest dostępne tylko jednostkom bardziej >rozwiniętym intelektualnie. Z kolei popyt na wierzenia jest jaki jest i ludzie >szukający prostych wyjaśnień sensu życia itp będą wybierać spośród tych oferowanych >przez religie.

Dokładnie, tyle że wnioski wyciągnąłbym inne.
Wierzenia możesz zastąpić innymi jeżeli ktoś już odrzucił religię ten raczej nie przyjmie innej, zatem nadajemy się jedynie do eksterminacji... Zresztą tak "twierdzi islam" najbardziej pokojowa z rządzących ostatnio religii.

>Dbający o powiększenie stada wyznawców własnej religii powinni najbardziej obawiać się innowierców, a nie niewierzacych.

Widzisz tu muszę się zgodzić z islamistami, czy wierzysz w jedną czy drugą świętą książkę nie ma tu wielkiej różnicy da się zawsze zmienić mitologię. Jeżeli w nic nie wierzysz stajesz się wrogiem nr 1, nie bez przyczyny wielu islamistów uważa, że apostatów należy zabić...

Cytat:
Ten, kto nie wierzy w Boga, choć przedtem w Niego wierzył - z wyjątkiem tego, kto został zmuszony, lecz serce jego jest spokojne w wierze - ten, kto otworzył swą pierś na niewiarę - nad nimi wszystkimi będzie gniew Boga i spotka ich kara ogromna! (16,106).

Cytat:
A jeśli ktoś z was wyrzeknie się swej religii i umrze jako niewierny - to dla takich daremne są ich uczynki na tym świecie i w życiu ostatecznym. Tacy będą mieszkańcami ognia; oni tam będą przebywać na wieki (2,217).

Niby koran jest delikatny w tej kwestii, jednak sługi boże już nie bardzo...

pl.wikipedia.org/wiki/Ridda

Odnośnie innych religii to wystarczy posłuchać hierarchów, islam im imponuje wielokrotnie też sugerują co powinno się z nami zrobić gdyby nie ich miłość do stwórcy...


Parafrazując: Ideologia śmierdzi!
22-09-2012 13:13 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>Islamscy hakerzy zaatakowali polską witrynę religijną!
>Raczej nie ma sie z czego cieszyć. Nastepnym celem może stac sie Racjonalista, którym islamisci z pewnościa nie są zachwyceni.

Może się stać, a nawet z pewnością się stanie - ale będzie to zupełnie niezależne od tego, czy "my" tu będziemy wyrażać Zmartwienie czy raczej Schadenfreude z powodu ataku islamskich hakerów na strony katolickie.
Jednak najpierw muzułmańscy fundamentaliści muszą istnienie Racjonalisty.pl w ogóle zauważyć .

>Nie nalezy mylić się co do tego kto jest "wrogiem"

Nie należy .

>nowoczesnego , laickiego, demokratycznego państwa z faktyczna wolnościa słowa.

Takie państwo ma wielu wrogów, nie są to tylko bojownicy Dżihadu.

...to jest pozostałość różnych ruchów, które nie zostały zrobione. (Julia Pitera)

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365