Ma na twarzy grymas nadpobudliwca. Jest ,to facet bez klasy. Bezbarwna postać . Rozmyła się gdzieś patriotyczna postawa. Zawsze sprawiał wrażenie nieskażitelnego patrioty. Phi,,,,i sąd mu uwierzył.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.