>Tyle że nie do końca jest to śmieszne, że w Polsce istnieje grupa ludzi, która ma jawne urojenia >prześladowcze, albo próbuje takie urojenia zaszczepić u innych, by przejąć władzę, a osoby takie nie
Ludzie o niewielkich potrzebach intelektualnych chcą oglądać w mediach takie właśnie historie. Dziennikarze i politycy tylko zaspokajają popyt. Nieetycznie, ale jak widać nie umieją albo nie chcą zarabiać pieniędzy w uczciwszy sposób. Na szczęście mamy paszporty i otwarte granice. W razie czego zdążymy uciec.
>ludu, a nic się w tej sprawie nie robi.
Robi się. Takie dyskusje jak tutaj są kroplami drążącymi skałę.
|