 |
Nowy "bluźnierczy" film dokumentalny produkcji HBO Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-04-2013 15:45 | slik (20011 punktów) | Nowy "bluźnierczy" film dokumentalny produkcji HBO
6 na 6 | Najnowszy dokument HBO "Mea maxima culpa: milczenie Kościoła" w reżyserii Alexa Gibney'a, pokazuje wstrząsajacą historię głuchoniemych dorosłych, którzy jako dzieci uczący się w szkole St. Johns (Wielka Brytania), byli molestowani przez księdza. Zaskakujący jest fakt, iż Kościół planował odizolować księży, takich jak ten, od wiernych. Chciał to zrobić poprzez... umieszczenie ich na wyspie. wiadomosci(*)acy-f,1,5437222,wiadomosc.htmlwww.cda.pl(*)ma-CulpaMilczenie-kosciola2013 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 |
 | | slik (20011 punktów) | > Wersja youtube[/url] dla ludzi zyjacych w XXI w.Dzięki, ale obawiam się, że za długo on się tu nie uchowa
|
|
|  | 1 na 1 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | > > Wersja youtube[/url] dla ludzi zyjacych w XXI w. Dzięki, ale obawiam się, że za długo on się tu nie uchowa <<Faktycznie, bluźnierstwo przeciwko uniżonym sługom mafii watykańskiej. Ale nie ma obaw, że cokolwiek co trafiło do sieci, to może z niej zniknąć. W razie czego, służę własną kopią.
|
|
| |  | 1 na 1 | slik (20011 punktów) | > Ale nie ma obaw, że cokolwiek co trafiło do sieci, to może z niej zniknąć.Niestety znika - powoli, ale systematycznie Kolejny film o Komisji Majątkowej: www.youtube.com/watch?v=AkFaUg6ARVc- chyba też katolicy go zgłoszą do zablokowania
|
|
| |  | | slik (20011 punktów) | > Ale nie ma obaw, że cokolwiek co trafiło do sieci, to może z niej zniknąć.Ten film o zbrodniarzu wojennym, który był ukrywany we francuskich klasztorach przez ponad 40 lat był usuwany systematycznie youtu.be/ksEDlsFDI7s
|
|
| Irracja (4721 punktów) | > >Zaskakujący jest fakt, iż Kościół planował odizolować księży, takich jak ten, od wiernych. Chciał to zrobić poprzez... umieszczenie ich na wyspie. ... nooo, gdyby mieli tam dopłynąć wpław, to ciekawy pomysł... 
... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
|
|
1 na 1 | Celecrin (6386 punktów) | Film obejrzałem już miesiąc temu. Przez głowę przemknęło mi zwrócenie na ten film uwagi Forum, lecz wyleciało z głowy. Dzięki zatem za wątek.
Dokument WSTRZĄSAJĄCY. Ja nie wiedziałem, że cała akcja z pedofilią w KK zaczęła się od głuchoniemych dzieci i ich walki w dorosłym życiu o prawdę!
Polecam na przyszłość portal: www.filmy-dokumentalne.pl
Pozdrawiam
|
|
2 na 2 |
 | 1 na 1 | slik (20011 punktów) | > Ksiądz bije prokuratora - filmik znaleziony w Demotywatorach i dostępny w youtubie - fragment serialu "Ranczo" nadawany przez "misyjną" TVP> www.youtube.com/watch?v=eL71B68vKl8> Jeden z komentarzy z youtuba pod moim, poruszającym problem pedofilii w Kościele: Cytat: vTestoratonable
Udowodnione przypadki pedofilii wsrod ksiezy mozna policzyc na palcach jednej dłoni ,w dodatku kilka z nich to kaplani heretykow czyli glownie protestantow ,dodam jeszcze iz ksiezy w europie jest bodajże ponad 100 000 takze nie rob z siebie blazna ty j****y lewacki psie dobrze wiesz ze robisz nagonke na Chrzescijanizm ty smieciu p*****lony idz dalej poczytaj "nie" glownego szefa propagandy PRLU i żyda. Zydomasoneria ,lewactwo i muzulmanstwo otwarcie wspiera wszystkie pseudo media szerzace
Cytuję go dosłownie i pozwolę sobie go pozostawić bez komentarza. Zwykle zaglądam na profil takiego delikwenta i przeglądam folder "Przesłane filmy" Jak ktoś chce może też zajrzeć, ale ostrzegam, że to będzie niezły hardcore. To katolicyzm, ta "pokojowa religia" robi z ludźmi..... www.youtube.com/user/vTestoratonable
|
|
|  | 2 na 2 | Meretseger (61860 punktów) | Noooo... język faktycznie katolicki. Jakby tak wykropkować wszystkie słowa powszechnie uważane za wulgarne, to same kropki i przecinki by zostały. Tam na tym jutubie nie ma jakichś moderatorów ani regulaminu?
|
|
| |  | 1 na 1 | slik (20011 punktów) | >Noooo... język faktycznie katolicki. Jakby tak wykropkować wszystkie słowa powszechnie uważane za wulgarne, to same kropki i przecinki by zostały. Tam na tym jutubie nie ma jakichś moderatorów ani regulaminu? W originale nic nie było wykropkowane - sądziłem, że będę miał z tym dużo pracy, ale na forum racjonalisty jest bardzo dobry algorytm kropkowania. Zastanawiałem się czy nie zgłosić całego kanału tego człowieka, ale uznałem że pozostawienie go, "da lepsze świadectwo" jakie spustoszenie potrafi siać religia w ludzkich umysłach
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|