Racjonalista - Strona głównaDo treści
książki o mormonach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
19-10-2012 13:07weasel (33 punktów)książki o mormonach
witam

nie wiem, czy pytanie w tym temacie na forum, ale poszukuję jakiś publikacji nt.mormonów, Josepha Smitha itd, czy mogą Państwo coś polecić?

dziękuję i pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

warchołł (718 punktów)
>nie wiem, czy pytanie w tym temacie na forum, ale poszukuję jakiś publikacji nt.mormonów,
>czy mogą Państwo coś polecić?

Google?


A poza tym uważam, że Bielecki powinien zastać zablokowany.
weasel (33 punktów)
>>nie wiem, czy pytanie w tym temacie na forum, ale poszukuję jakiś publikacji nt.mormonów,
>>czy mogą Państwo coś polecić?
>Google?
>
A poza tym uważam, że Bielecki powinien zastać zablokowany.


chcę pozycji potwierdzonych, nie chce kupować "książek w worku", na tym forum są ludzie, którzy mogą udzielić fachowej porady, zamiast szukać na ślepo pytam na forum, gdzie ktoś kompetentny może pomóc, to jest właśnie używanie google i internetu

pozdrawiam
19-10-2012 14:05 
 Ocena 1 na 1
warchołł (718 punktów)
Przepraszam, nie pomyślałem.


A poza tym uważam, że Bielecki powinien zastać zablokowany.
Baranica (275 punktów)
>witam
>nie wiem, czy pytanie w tym temacie na forum, ale poszukuję jakiś publikacji nt.mormonów, Josepha
>Smitha itd, czy mogą Państwo coś polecić?
>dziękuję i pozdrawiam

www.southp(*)sodes/s07e12-all-about-mormons



Gdy rozum śpi budzą się demony.
weasel (33 punktów)
>>witam
>>nie wiem, czy pytanie w tym temacie na forum, ale poszukuję jakiś publikacji nt.mormonów, Josepha
>>Smitha itd, czy mogą Państwo coś polecić?
>>dziękuję i pozdrawiam
>www.southp(*)sodes/s07e12-all-about-mormons
>
>
Gdy rozum śpi budzą się demony.


hihihi dziękuję!
Meretseger (61860 punktów)
Jedyne, co mi się kojarzy, to "Bóg Mormonów". Książka napisana przez zakonnika (nie pamiętam, z którego zakonu) nazwiskiem Wójtowicz (nie pamiętam imienia). Ale nie mogę jej polecić z czystym sumieniem, ponieważ tylko ją przerzuciłam, nie czytałam dokładnie. Odniosłam wrażenie, że myślą przewodnią tej książki było "Jaka jest doktryna mormonów i dlaczego błędna".
Przykro mi, że nie mogę pomóc.
weasel (33 punktów)
>Jedyne, co mi się kojarzy, to "Bóg Mormonów". Książka napisana przez zakonnika (nie pamiętam, z którego zakonu) nazwiskiem Wójtowicz (nie pamiętam imienia). Ale nie mogę jej polecić z czystym sumieniem, ponieważ tylko ją przerzuciłam, nie czytałam dokładnie. Odniosłam wrażenie, że myślą przewodnią tej książki było "Jaka jest doktryna mormonów i dlaczego błędna".
>Przykro mi, że nie mogę pomóc.

o dzięki, mała książeczka, 164 stronki, ale na początek czemu nie, z opisu wynika,że może być troche ciekawych, jest na allegro, nawet nie drogo

bardzo dziękuję i pozdrawiam

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365