W coś wierzyć trzeba, tak po prostu aby nie dostać pier..... . Ja wierzę, że warto pisać dosłownie to, co się chce przekazać bliźniemu, ale inni nie podzielają tej wiary, dlatego te kropki, one symbolizują przestrzeń dla wiar innych. Wiar równie niedorzecznych jak twoje, ale najprawdziwszych z prawdziwych, za które życie warto dać. Bo cóż nam zostanie gdy nas z naszych wierzeń obedrą. życie nie jest bajką, niestety trudno się rozeznać co prawdą, co fałszem, co realne i co fikcją. Najbardziej błądzą przekonani, że wszystko odgadli i poukładali. Wszystkiego nie ogarniesz choćbyś się zes... .
|