>Jeśli napisałem coś niezgodnego z linią polityczną Forum, lub trollowałem, to przepraszam. Przeproś jeszcze za to, że żyjesz za drugą wojnę światową holocaust Justina Bibera kiepskie seriale i, za to ze Jimi Hendrix.
Tylko nie wiem chwilowo kto ma ową karę za grzeszki wyznaczyć ale może się ujawni i wtedy akcja potoczy się dalej jak w dobrym filmie. Kukurydza uprażona, czekam z zapartym tchem na kolejną scenę