Racjonalista - Strona głównaDo treści
State University of Idaho Student House

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
30-03-2016 19:34Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
State University of Idaho Student House
Ocena 1 na 1


W Warszawie, tuż obok Instytutu Lotnictwa przy Alei Krakowskiej, stoi niepozorny budynek (foto powyżej). Na budynku od lat znajduje się tabliczka, która oznajmia, że jest to "State University of Idaho Student House". We wszystkich oknach tego budynku zawsze opuszczone są żółte zasłony. Co ciekawe, na powyższym zdjęciu z Google Maps nie widać ani tabliczki, ani zasłoniętych okien na parterze.

Maleńki akademik dla studentów amerykańskiego uniwerka w Warszawie?
Próba znalezienia w Internecie jakiejkolwiek informacji na temat tego budynku kończy się bez powodzenia.

Mam zatem teorię spiskową w kilku wariantach:
1) Dla Macierewicza - jest to siedziba amerykańskich/rosyjskich szpiegów, którzy strzelają fotki Instytutowi Lotnictwa oraz pobliskiemu lotnisku im. Chopina na Okęciu,
2 Dla Arminiusa - jest to siedziba izraelskich szpiegów, którzy strzelają fotki Instytutowi Lotnictwa oraz pobliskiemu lotnisku im. Chopina na Okęciu,
3) Dla całej reszty zwolenników teorii spiskowych - jest to zakamuflowany statek kosmiczny Obcych, ewentualnie ich laboratorium, gdzie przeprowadzają operacje wszczepiania czipów mieszkańcom Warszawy.

Moim zdaniem teoria nr 3 jest najsłabsza, a co myślą o tym tutejsi forumowicze?

PS Jeśli jutro nie będzie w Warszawie lało, to strzelę fotkę tego budynku jadąc tramwajem. Sami rozumiecie, że nie mogę się narażać fotografując z chodnika...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Arminius (25555 punktów)Już za parę dni, za dni parę!
"2 Dla Arminiusa - jest to siedziba izraelskich szpiegów, którzy strzelają fotki Instytutowi Lotnictwa oraz pobliskiemu lotnisku im. Chopina na Okęciu"

Dobra zajawka. Postaram się jeszcze w tym tygodniu zaprezentować Panu i forumowiczom działania izraelskiego lobby poprzez wykorzystania narzędzi typu Google - jak zwykle oczywiście z podlinkowanym materiałem weryfikującym. Już za parę dni, za dni parę!
30-03-2016 21:34 
 Ocena 4 na 4
diogenes (42753 punktów)Odp: Już za parę dni, za dni parę!
>Postaram się jeszcze w tym tygodniu zaprezentować Panu i forumowiczom działania izraelskiego lobby poprzez wykorzystania narzędzi typu Google - jak zwykle oczywiście z podlinkowanym materiałem weryfikującym.

Mamy tu do czynienia z nową teorią internetowej prawdy: zgodność posta z podlinkowanym materiałem weryfikującym (z łaciny. veritas ‚prawda' und facere ‚robić').

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
30-03-2016 22:00 
 Ocena 4 na 4
Radoslavus (546 punktów)
(zablokowany)
>Postaram się jeszcze w tym tygodniu zaprezentować Panu i forumowiczom działania izraelskiego lobby poprzez wykorzystania narzędzi typu Google - jak zwykle oczywiście z podlinkowanym materiałem weryfikującym. Już za parę dni, za dni parę!

Czekamy w napięciu.

Najgorsza jest klasowa samoświadomość
30-03-2016 22:37 
 Ocena 2 na 2
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
>Czekamy w napięciu.
Mnie to już pięty zaczęły pękać z niecierpliwości.
31-03-2016 10:53 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)Depilacja nie pomogła?
"Mnie to już pięty zaczęły pękać z niecierpliwości".

Przykra bardzo sprawa. Depilacja nie pomogła???
Radoslavus (546 punktów)
(zablokowany)
Odp: State University of Idaho Student House
Przejdź się tam jeżeli jesteś ze stolicy i zweryfikuj teorie empirycznie.

Najgorsza jest klasowa samoświadomość
Ordynariusz Pisiewicz (545 punktów)
(zablokowany)
>Przejdź się tam jeżeli jesteś ze stolicy i zweryfikuj teorie empirycznie.
Namawiasz mnie, abym naraził swoją co najmniej wolność, zdrowie a może i życie?
Częścią której z teorii spiskowych jesteś?
30-03-2016 22:33 
 Ocena 7 na 7
romaro (25211 punktów)
>Namawiasz mnie, abym naraził swoją co najmniej wolność, zdrowie a może i życie?

Christos (2696 punktów)

>Moim zdaniem teoria nr 3 jest najsłabsza, a co myślą o tym tutejsi forumowicze?

Przyczyna może być prozaiczna.



No gods, no masters...I am who I am.
Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
>Maleńki akademik dla studentów amerykańskiego uniwerka w Warszawie?
>Próba znalezienia w Internecie jakiejkolwiek informacji na temat tego budynku kończy się bez >powodzenia.

ilot.edu.p(*)-state-university/#prettyPhoto

Być może wcześniej prowadzili wymianę z State University of Idaho. I usunęli tabliczkę, w celu zastąpienia ją nową.

ilot.edu.pl/wspolpraca/wspolpraca-zagraniczna/

Israel Aircraft Industries, Izrael.

Jak widać jest coś, co może zaciekawić Arminiusa. Być może pod nazwą "State University of Idaho" rzeczywiście kryła się komórka jakichś żydowskich "ekspertów". Oficjalna współpraca, de facto - infiltracja xD
diogenes (42753 punktów)
Zerknąłem na stronę uniwerku...również wydaje się nieco dziwna...



www.uidaho(*)lid=CKmGjZHM6ssCFUORGwodAIsLxw

[dostęp dzisiaj, 11:19]


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
szuetamar89 (1 punktów)
>W Warszawie, tuż obok Instytutu Lotnictwa przy Alei Krakowskiej, stoi niepozorny budynek (foto
>powyżej). Na budynku od lat znajduje się tabliczka, która oznajmia, że jest to "State University of
>Idaho Student House". We wszystkich oknach tego budynku zawsze opuszczone są żółte zasłony. Co
>ciekawe, na powyższym zdjęciu z Google Maps nie widać ani tabliczki, ani zasłoniętych okien na
>parterze.
>Maleńki akademik dla studentów amerykańskiego uniwerka w Warszawie?
>Próba znalezienia w Internecie jakiejkolwiek informacji na temat tego budynku kończy się bez
>powodzenia.
>Mam zatem teorię spiskową w kilku wariantach:
>1) Dla Macierewicza - jest to siedziba amerykańskich/rosyjskich szpiegów, którzy strzelają fotki
>Instytutowi Lotnictwa oraz pobliskiemu lotnisku im. Chopina na Okęciu,
>2 Dla Arminiusa - jest to siedziba izraelskich szpiegów, którzy strzelają fotki Instytutowi
>Lotnictwa oraz pobliskiemu lotnisku im. Chopina na Okęciu,
>3) Dla całej reszty zwolenników teorii spiskowych - jest to zakamuflowany statek kosmiczny Obcych,
>ewentualnie ich laboratorium, gdzie przeprowadzają operacje wszczepiania czipów mieszkańcom
>Warszawy.
>Moim zdaniem teoria nr 3 jest najsłabsza, a co myślą o tym tutejsi forumowicze?
>PS Jeśli jutro nie będzie w Warszawie lało, to strzelę fotkę tego budynku jadąc tramwajem. Sami
>rozumiecie, że nie mogę się narażać fotografując z chodnika...

No i udało Ci się zrobić foto z ukrycia? XD
Ciekawe teorie spiskowe

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365