> majuwka.3cube.pl sprawdzcie 3 znaki zapytania.co> o tym myślicie?O tym UFO? Myślę, że to fake. 1. To "UFO" znacznie zmienia swoje rozmiary w trakcie lotu. Raz jest ogromne za wieżami, raz jest malutkie jak ufo-zabawka - koło helikoptera. 2. Dym z UFO jest nierealistyczny - wygląda jak wyrenderowany w 3D Studio i nałożony. 3. Niektóre klatki są ze sobą niespójne - widać błędy w nałożeniu. Najsilniej chyba między trzecią od końca a przedostatnią klatką (wystarczy poprzerzucać chwilę obraz między tymi klatkami by było widać, że dym nagle się przesunął względem chmury, nieba i ziemii jako odniesienia - nieadekwatnie do tego, jak się porusza helikopter):
|