Racjonalista - Strona głównaDo treści
co o tym myśleć?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-03-2006 17:45kulikowski (95 punktów)co o tym myśleć?
majuwka.3cube.pl sprawdzcie 3 znaki zapytania.co o tym myślicie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

placownik (17853 punktów)

>o tym myślicie?

   Grzebiąc w Internecie można trafić na o wiele gorsze ścierwojady.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
kulikowski (95 punktów)
>>o tym myślicie?
>   Grzebiąc w Internecie można trafić na o wiele gorsze ścierwojady
Jednak mimo wszystko chciałbym wiedzieć dlaczego mam uznać to za "ścierwojad".Wg mnie filmik był całkiem przekonujący.

pozdrawiam równiez
Volrath (3440 punktów)
>majuwka.3cube.pl sprawdzcie 3 znaki zapytania.co
>o tym myślicie?

O tym UFO?
Myślę, że to fake.

1. To "UFO" znacznie zmienia swoje rozmiary w trakcie lotu.
Raz jest ogromne za wieżami, raz jest malutkie jak ufo-zabawka - koło helikoptera.
2. Dym z UFO jest nierealistyczny - wygląda jak wyrenderowany w 3D Studio i nałożony.
3. Niektóre klatki są ze sobą niespójne - widać błędy w nałożeniu. Najsilniej chyba między trzecią od końca a przedostatnią klatką (wystarczy poprzerzucać chwilę obraz między tymi klatkami by było widać, że dym nagle się przesunął względem chmury, nieba i ziemii jako odniesienia - nieadekwatnie do tego, jak się porusza helikopter):


kulikowski (95 punktów)

>1. To "UFO" znacznie zmienia swoje rozmiary w trakcie lotu.
>Raz jest ogromne za wieżami, raz jest malutkie jak ufo-zabawka - koło helikoptera.

Nie wiem,a nie może być tak,że przy takiej ogromnej prędkości właśnie dlatego tak to wygląda?Ono znika w mgnieniu oka.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365