Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dziękuję Ci Jezu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
06-12-2012 16:01Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Dziękuję Ci Jezu
Ocena 19 na 19
Dziękuję Ci Jezu!


Poniżej proszę dopisywać za co dziękujecie Jezusowi:
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

06-12-2012 16:45
 Ocena 10 na 10
myprecious (7170 punktów)
Dzięki ci Jezu za cud skraplania krwi w klasztorze Wcielenia w Madrycie, to jest cud, którego potrzebują umierające z głodu dzieci.

Jesus shaves!
06-12-2012 17:19
 Ocena 23 na 23
romaro (25211 punktów)
Dzięki ci Jezu, że klechom zabroniłeś się rozmnażać.
07-12-2012 17:41 
 Ocena 7 na 7
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>Dzięki ci Jezu, że klechom zabroniłeś się rozmnażać.
Do cholery, nie obciążajcie za wszystko winą Jezusa, to klechy wymyśliły znacznie później aby majątek Kościoła po rodzinach się nie rozłaził. Klechy i tak w zacofanych krajach mnożą się w nadmiarze.

@@@
.
07-12-2012 20:26 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Klechy i tak w zacofanych krajach mnożą się w nadmiarze.

Podtrzymują wyż?
07-12-2012 20:50 
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
.
>>>>Klechy i tak w zacofanych krajach mnożą się w nadmiarze.
>Podtrzymują wyż?
Raczej niż! (Intelektualny)

Pozdrawiam.

@@@
.
08-12-2012 16:48 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>.
>>>>>Klechy i tak w zacofanych krajach mnożą się w nadmiarze.
>>Podtrzymują wyż?
>Raczej niż! (Intelektualny)

Obniżają niż.
06-12-2012 18:04
 Ocena 11 na 11
Scarabaeus (2198 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!
Za to,że jesteś tylko mitem

życie ze świadomością istnienia kogoś takiego byłoby dla mnie nieznośne.
Mortimer (1359 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!

Za to, że na świecie była (i będzie) ogromna ilość wojen i konfliktów.

Dzięki też za pozostawienie po sobie instytucji kościelnej, która przez całe swe istnienie uniemożliwiała rozwijanie się nauki, kultury, sztuki etc. (dobry przykład to średniowiecze, potem też kolorowo nie było)

Dzięki, dzięki, dzięki.


Uczestnicy konklawe, którzy zebrali się po śmierci Mikołaja IV (1288-1292), poczynili niestosowny dla siebie wybór. Papiestwo powierzono bowiem naprawdę POCZCIWEMU człowiekowi.
06-12-2012 20:22
 Ocena-8 na 14
vifix (2315 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!

Za to, że tak wielu dzieciom dajesz nadzieję, że ich zmarli rodzice czuwają nad nimi dzięki czemu strata jest mniej bolesna.
07-12-2012 00:06 
 Ocena 6 na 8
Marek okmarek Okrągły (2283 punktów)
>>Dziękuję Ci Jezu!
>Za to, że tak wielu dzieciom dajesz nadzieję, że ich zmarli rodzice czuwają nad nimi dzięki czemu strata jest mniej bolesna.

Jeśli jest to ironia to zmienię punktację

Ateizm to nie światopogląd to odpowiedź na pytanie "Czy są bogowie? Tak/Nie." I ateizm jest w pełni uzasadniony. Dowodem na nieistnienie bogów jest brak jakiegokolwiek weryfikowalnego dowodu na istnienie bogów (naprawdę bardzo mocny argument).
07-12-2012 00:17 
 Ocena 12 na 12
MarcinK (9189 punktów)

>Jeśli jest to ironia to zmienię punktację

Za tak wysublimowaną pozostaje Jezusowi też podziękować
07-12-2012 17:34 
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)

>Jeśli jest to ironia to zmienię punktację
www.racjonalista.pl/forum.php/z,6/t,49316

@@@
.
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)
Usunięte przez moderatora
07-12-2012 09:23 
 Ocena 5 na 7
Ag-nes (2295 punktów)
>>Dziękuję Ci Jezu!
>Za to, że tak wielu dzieciom dajesz nadzieję, że ich zmarli rodzice czuwają nad nimi dzięki czemu strata jest mniej bolesna.
Łooo!
Na takie urojenia to nawet Rispolept* nie da rady.

*Rispolept - leczenie ostrych i przewlekłych psychoz schizofrenicznych oraz innych stanów psychotycznych z omamami i urojeniami.
07-12-2012 09:56 
 Ocena-6 na 8
vifix (2315 punktów)
>Na takie urojenia to nawet Rispolept* nie da rady.

Zgadzam się. Ciężko jest wyleczyć ludzi, którzy uroili sobie, że wszytko to wina platfor... tzn Jezusa oczywiście.
Olek Mularski (3178 punktów)
Dziękuję Ci Jezu za księży pedofilów, którzy obrzydzając przyjemności cielesne prowadzą dzieci do zbawienia.
koszyknamaski (26 punktów)
Za pornosy z zakonnicami.
MarcinK (9189 punktów)

Za ateistów.
Kaśka Melissa Silmarien (710 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!
Za to, że zawsze zabierałeś mi wszystko co było mi drogie i wszystko na czym kiedykolwiek mi zależało. A od mojego syna WARA PSIE!
07-12-2012 15:27
 Ocena 13 na 13
doppelganger (3218 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!

- za kościelny (a nawet wadowicki) wkład w Kino Familijnego Niepokoju:



Czy Kevin poradzi sobie sam w katakumbach Castel Gandolfo? Już w te święta w Polsacie!
lukaszewicz (5674 punktów)
>Dziękuję Ci Jezu!

W Krościenku nad Dunajcem, na początku szlaku na Trzy Korony wisiał kiedyś piękny baner z napisem: "Podziękuj Bogu że masz oczy".
Szczęście dla miejscowego proboszcza, że niewidzący tego nie widzieli.
Bevan (4 punktów)
>W Krościenku nad Dunajcem, na początku szlaku na Trzy Korony wisiał kiedyś piękny baner z napisem: "Podziękuj Bogu że masz oczy".
>Szczęście dla miejscowego proboszcza, że niewidzący tego nie widzieli.

Jakby na to nie patrzeć, większość niewidzących oczy ma, tylko niedziałające. Więc powinni dziękować za to, że Bóg nie zostawił ich z pustymi oczodołami, zawsze tak mógł, wszak jest miłosierny.
Agnies (398 punktów)
.
Zdjęcie przedstawia dwóch idiotów i biedne dziecko.

Czy zamiarem autora tego wątku poprzez przedstawienie propozycji:

Poniżej proszę dopisywać za co dziękujecie Jezusowi:

było poszerzenie grona tych pierwszych?

Proszę o wyjaśnienie, może że się mylę i źle odczytałam intencje autora.
   
14-12-2012 20:01 
 Ocena 1 na 1
Mateusz Kożuch (2120 punktów)
>Proszę o wyjaśnienie, może że się mylę i źle odczytałam intencje autora.

No chyba tak...
Skoro chrześcijanie dziękują swojemu bałwanowi... ups- bogu, za takie pierdoły jak zdanie matury czy strzelenie gola i uważają, że Dżizas im w tym pomógł, to my- czytelnicy postu otwierającego podziękujmy mu za to czego nie uczynił, a- wg chrześcijan będąc bogiem i to wszechmocnym- mógł.


Headbangers www.youtube.com/watch?v=OAhIB4YEY_g

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365