> >"Każdemu według potrzeb."> A jakie są Twoje potrzeby, brnięcie w absurd? Najwyraźniej nie przeczytałeś wystarczająco dużo na naszym forum i robisz jakieś debilne wrzutki by podpuścić kogoś do niedorzecznej dyskusji. Myślę, że bazgroły są właściwym miejscem dla Twoich wykwitów niedorzeczności.  Potrzeby moje to drogą logiki wykazać sprzeczność, absurd, a następnie je usunąć albo obrać wobec nich postawę. Skąd macie tyle czasu aby to wszystko czytać? Jak widzę na forum wiele interesujących tematów ale ziemskie sprawy czekają. Zorientowałem się już, choć niewiele czytałem na "Racjonaliście", gdzie jest miejsce na moje wrzutki. Choć nie wiem co na przykład ma wspólnego z filozofią wysokość stypendium dla ucznia. Moim zdaniem papież Franciszek mógłby wykorzystać fragment mojego wątku podczas mszy watykańskiej. Człowiek nie czułby się przynajmniej najszpetniejszym ze stworzeń ale za to czymś wznioślejszym. Nie jestem mistrzem filologii na pewno, ale wyczuwam tutaj jednak jakąś wrogość do pięknej klasycznej polszczyzny.
|