>Posunięcie UE jest jak najbardziej zasadne. Google zachowuje się jak gangster, składający firmom propozycje nie do odrzucenia. Zresztą i użytkowników swojego systemu lepiej też nie traktuje, ingerując na każdym kroku w naszą prywatność. Dużo by pisać.
Zwykła walka gigantów o władzę i wpływ na zwykłego człowieka. Ci KE myślą zapewne, ze oni to co innego bo zostali wybrani. Ci z Google myślą zapewne, ze oni to co innego bo zostali wybrani. Jedni warci drugich. Dzielą strefy wpływów.
|