Racjonalista - Strona głównaDo treści
We Francji można bezkarnie bić policjantów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-05-2016 18:55Matix (5786 punktów)We Francji można bezkarnie bić policjantów
Ocena 3 na 3
Wątek ciekawostka. Nie miałem pojęcia, że we Francji można bezkarnie, publicznie bić policjantów i nawet nie oddają To Ci dopiero ciekawostka. Swoją drogą jeśli z bandytami tak się obchodzi policja we Francji to jest to wręcz kraj bezprawia. Dlaczego jeszcze agencje ratingowe nie obniżyły ratingów Francji i niektórym krajom zachodnim? Zamachy, zamieszki, destabilizacja. Jak dla mnie to podwójne standardy, natychmiast obniżyć ratingi.

www.youtube.com/watch?v=xt74WH557J4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Stefanowicz (2544 punktów)
(zablokowany)
A w Polsce można bezkarnie bić obywateli...
Kogo stać na koszty sądowe ? Wiadomo wszak, że policjanci będą się wypierać.
Matix (5786 punktów)
No tak, w Polsce, ale we Francji?

Obniżać rating natychmiast!

"Głupi jak Niemiec"
Jacholek (5699 punktów)
>Wątek ciekawostka. Nie miałem pojęcia, że we Francji można bezkarnie, publicznie bić policjantów
Zdarzają się tez przypadki pobicia protestujących przez policję - www.lefiga(*)r-frappe-un-lyceen-a-paris.php
Odnośnie wspomnianego incydentu to sprawcy napaści na samochód policyjny są intensywnie poszukiwani by ich pociągnąć do odpowiedzialności. No a ratingi nie opiera się na incydentach bandyckich..jeszcze.
Alert (214 punktów)
>Wątek ciekawostka. Nie miałem pojęcia, że we Francji można bezkarnie, publicznie bić policjantów i
>nawet nie oddają To Ci dopiero ciekawostka. Swoją drogą jeśli z bandytami tak się obchodzi
>policja we Francji to jest to wręcz kraj bezprawia.

Tolerancyjne państwo, gdzie więcej jest przypadków antysemityzmu publicznie okazywanego niż w Polsce.
20-05-2016 07:46 
 Ocena 2 na 2
Grzegorz (5685 punktów)
>Tolerancyjne państwo, gdzie więcej jest przypadków antysemityzmu publicznie okazywanego niż w Polsce.
A co gorsza wytykając im to stajesz się dodatkowo islamofobem
Rova (234 punktów)
Nigdy nie słyszałem o siepaczu, który by nie oddawał. Może te policjanty dostali rozkazy aby nie interweniować i stamtąd spylać. A może nie chcieli prowokować reszty bo było ich tylko dwoje. (Albo sami zapłacili, żeby podpalić radiowóz )

Tutaj działają już w porządku:
www.youtube.com/watch?v=oSQDLz41EFY
Ale w sumie to nie zamieszki tylko napad na skuterowy bez broni.

To wstawię ze względu na klauna:
www.youtube.com/watch?v=_LlkBrAaqEQ

Ale ogólnie:
www.youtube.com/watch?v=3dFRmCe__Gw

Raczej nic szczególnego. Policja jak policja się wydaje. Może przed kamerą się bardziej pilnują.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365