W związku z brakiem możliwości wymiany poglądów w moim bezpośrednim otoczeniu (partner-katolik)i narastającej potrzebie "zrobienia czegoś" szukam forum w okolicy Zielonej Góry. Jeżeli istnieje już zorganizowana grupa Racjonalistów - proszę o namiar, jeśli nie, a są tu osoby zainteresowane, może warto "się zorganizować"? Czasem wystarczy niewiele, aby coś zmienić (jedną interwencją udało mi się "wykurzyć" mszę z środka obchodów rozpoczęcia i zakończenia szkoły w małej lubuskiej wsi bez widocznych konsekwencji dla mojego syna). Choć nie same akcje są ważne - chęć dyskusji, wymiany doświadczeń, poszerzenia horyzontów - to niewiele, a jakże przydatne  |