>Czy ktoś z użytkowników orientuje się może czy stypendia naukowe na prywatnych uczelniach finansowane są z budżetu uczelni, czy państwa?
Podejrzewam że z budżetu uczelni... Kudrycka coś tam pozmieniała tak żeby niepubliczne uczelnie też mogły się ubiegać o finansowanie z budżetu, ale o ile pamiętam dotyczyło to innych spraw... a od tego czasu nie było słychać o jakichś nowelizacjach.
|