Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nadchodzą... K+M+B !!!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-11-2009 16:46Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Nadchodzą... K+M+B !!!
Ocena 6 na 6
Uwaga, uwaga nadchodzi... "Trzech Króli"!

wiadomosci(*)to,wid,11716074,wiadomosc.html

Tylko patrzeć intronizacji Chrystusa na... "Króla Polski"!
Będą potrzebowali czwartego do... brydża!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

24-11-2009 17:12
 Ocena 9 na 11
Adamiak (36436 punktów)
>Uwaga, uwaga nadchodzi... "Trzech Króli"!
   

    Zmałpowałem gdzieś z netu - nie mogę znaleźć oryginału.
24-11-2009 19:43 
 Ocena 3 na 3
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>    Zmałpowałem gdzieś z netu - nie mogę znaleźć oryginału.
Tu mamy. Było na demotywatorach.


* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
24-11-2009 19:49 
 Ocena 1 na 3
Kobalt de Facto (1821 punktów)
(zablokowany)
Dlaczego napis Ctrl+Alt+Del znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi?
24-11-2009 20:04 
 Ocena 3 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>Dlaczego napis Ctrl+Alt+Del znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi?
   Nie wiem za co cię zamknęli i coś tam nabazgrał.
24-11-2009 20:53 
 Ocena-1 na 1
sacrool (353 punktów)
>>Dlaczego napis Ctrl+Alt+Del znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi?
>   Nie wiem za co cię zamknęli i coś tam nabazgrał.
Zdaje się: niezrozumienie. Niepotrzebna kąśliwość również.
Rzeczywiście: napis powinien być na zewnętrznej stronie drzwi, jeśli ma być parodią.


"...wszak i tak zginiecie w zupie"
24-11-2009 21:00 
 Ocena 7 na 9
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>>>Dlaczego napis Ctrl+Alt+Del znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi?
>>   Nie wiem za co cię zamknęli i coś tam nabazgrał.
>Zdaje się: niezrozumienie. Niepotrzebna kąśliwość również.

Zdecyduj się na coś, bo to się wyklucza. Obojętne jednak na co się zdecydujesz - w obu wypadkach nie masz racji.
sacrool (353 punktów)
Nie rozumiem o co Ci chodzi. W obu przypadkach.


"...wszak i tak zginiecie w zupie"
24-11-2009 21:51 
 Ocena 1 na 3
Adamiak (36436 punktów)
>Zdecyduj się na coś, bo to się wyklucza. Obojętne jednak na co się zdecydujesz - w obu wypadkach nie masz racji.
   
24-11-2009 21:50 
 Ocena 3 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>>>Dlaczego napis Ctrl+Alt+Del znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi?
>>   Nie wiem za co cię zamknęli i coś tam nabazgrał.
>Zdaje się: niezrozumienie. Niepotrzebna kąśliwość również.
>Rzeczywiście: napis powinien być na zewnętrznej stronie drzwi, jeśli ma być parodią.

   Właściwie, to niezbyt ważne, ale spytam: czy wiesz o co chodzi?

Edycja: bo mam zamiar dać Ci minusa, ale chcę wybrać - za co.
lukasz9 (1220 punktów)
Mam pytanie. Co Jezus zrobił z darami od króli? Przecież mirra, kadzidło i złoto to majątek w tamtych czasach, a czytamy o biednym cieśli.
24-11-2009 18:34 
 Ocena 7 na 7
Pasia (367 punktów)
Zaproszenie na urodziny w kształcie ogromnej gwiazdy z ogonem i wbudowanym GPS'em, wynajęcie pasterzy i tresowanych, klękających bydląt kosztuje!
24-11-2009 19:09 
 Ocena 8 na 8
Marszalik (733 punktów)
>Zaproszenie na urodziny w kształcie ogromnej gwiazdy z ogonem i wbudowanym GPS'em, wynajęcie pasterzy i tresowanych, klękających bydląt kosztuje!
>
Już nie mówiąc o samym zabiegu in vitro, który w tamtych czasach musiał być wręcz niebotycznie drogi
e.coli (338 punktów)
"Cudownie". Obecnie mamy 12 dni w roku wolnych od pracy, z czego świąt świeckich jest... 4, wliczając Nowy Rok i 3 maja (chociaż KK też ma swoje święta w te dni). Czyli w najbardziej optymistycznej wizji świeckie państwo ma 2/3 świąt zrobionych wyłącznie dla jednego związku wyznaniowego, a chce dodać kolejne. "Brawo!"...
24-11-2009 20:24 
 Ocena 2 na 2
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Obecnie mamy 12 dni w roku wolnych od pracy, z czego świąt świeckich jest...
A tyle jeszcze do wyboru! I najróżniejsze: 5 marca Dzień Teściowej, a 21 grudnia Orgazm Globalny - no, moglibyśmy poświętować.

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
25-11-2009 09:08 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>>Obecnie mamy 12 dni w roku wolnych od pracy, z czego świąt świeckich jest...
>A tyle jeszcze do wyboru! I najróżniejsze: 5 marca Dzień Teściowej, a 21 grudnia Orgazm Globalny - no, moglibyśmy poświętować.
>
* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.

A ja zamiast 5 marca proponuję 17 lutego pl.wikiped(*)/Światowy_Dzień_Kota , bo mówiąc między nami, wolę koty
25-11-2009 11:41 
 Ocena 6 na 6
Gosia (9452 punktów)

>a 21 grudnia Orgazm Globalny - no, moglibyśmy poświętować.
W Adwencie?! Przecie Kościół powiada: w czasach zakazanych, a więc i w Adwencie, zabaw hucznych nie urządzać.
Globalny o***zm?! No takie bezeceństwa u nas nie przejdą!
Być może gdzie indziej tak, ale w Polsce nie
25-11-2009 15:36 
 Ocena 1 na 1
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

>Być może gdzie indziej tak, ale w Polsce nie
A to może być, że dekretem nam orgazm unieważni?

* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
Gosia (9452 punktów)
>A to może być, że dekretem nam orgazm unieważni?

Raczej podda reglamentacji. Wyłącznie dla par heteroseksualnych, żyjących w katolickim związku sakramentalnym. Należy także wprowadzić dodatkowe obostrzenia ze względów zdrowotnych dla emerytów i przewlekle chorych, każdorazowo musieliby występować o zgodę lekarza i asystę ratownika medycznego.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)

Rygory, że nawet ręce opadają.


* Na posty ignorujące zalecenie § 14. 1. Regulaminu Forum nie odpowiadam.
stilgar (7322 punktów)
>>a 21 grudnia Orgazm Globalny - no, moglibyśmy poświętować.
>W Adwencie?! Przecie Kościół powiada: w czasach zakazanych, a więc i w Adwencie, zabaw hucznych nie urządzać.

Jesteś nie na czasie, już nie ma takiego przykazania. Zostało ono zastąpione jakiś czas temu przykazaniem "wspierać Kościół swój".
Kobalt de Facto (1821 punktów)
(zablokowany)
Wiara w państwo nadal zbyt słaba. Trza by jakąś krucjatę zorganizować i szerzyć kult Państwa szyderstwem i rozumem.
Kowaluk (207 punktów)
Proponuję jako czwartego Ojca Dyrktora.
waldeck77 (4307 punktów)
>Uwaga, uwaga nadchodzi... "Trzech Króli"!wiadomosci(*)to,wid,11716074,wiadomosc.html
>Tylko patrzeć intronizacji Chrystusa na... "Króla Polski"!Będą potrzebowali czwartego do... brydża!

Kościół dostaje co chce i końca nie widać.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365