Wiesz mógłbym się wgłębić w technologie - ale pytanie jest czy na pewno tego chcesz bo podstawy teoretyczne są długie i rozlazłe - a do tego dochodzi dodatkowy element komplikujący sprawę - nie wiem na jakim poziomie jesteś wiec albo będę głupio gadał opowiadając ci rzeczy o których wiesz, albo przywale z grubej rury i dojdziesz do wniosku, że jestem wredna świnia, która nie chce wyjaśnić tylko się wymądrza.
Ogólnie rzecz biorąc po załadowaniu lub nawet podczas (w zależności jak jest to zrobione) strony przeglądarka odpala dołączonego javascripta - z poziomu którego można manipulować wszystkim na tej stronie www - łącznie z odpalonym javascriptem.
Sam javascript - przynajmniej w wersji najnowszej - to porządny język programowania, w którym dość dużo można zdziałać.
|