Racjonalista - Strona głównaDo treści
Maciej Orłoś

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
31-08-2016 19:34chętnie racjonalistka (29094 punktów)Maciej Orłoś
Ocena 2 na 2
.
Dzisiaj Maciej Orłoś oświadczył, że prowadził Teleexpress po raz ostatni.

Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.

Niewymownie przykre.
.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pompa (524 punktów)
>.
>Dzisiaj Maciej Orłoś oświadczył, że prowadził Teleexpress po raz ostatni.
>Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.
>Niewymownie przykre.
>.

A mnie się wydawało że już wszystkich wyrzucili. Zapomniałem o Orłosiu.
No cóż, dobra zmiana dalej aktywna. Pamiętajcie tylko, że wszystkiemu winny jest KOD, bo to zdrajcy i targowica.

Oczywiście to była ironia.
Ciekawe czy kogoś wstawią zamiast Orłosia. Może tego pereirę.
Brzostowski (7067 punktów)
>.
>Dzisiaj Maciej Orłoś oświadczył, że prowadził Teleexpress po raz ostatni.
>Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.
>Niewymownie przykre.
>.
Będę się ciął!
31-08-2016 22:51 
 Ocena 4 na 4
TyDraniu (6569 punktów)
>>Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.
>Będę się ciął!

Pan to będzie się ciął dopiero jak Terlika z Frondy wywalą.
Brzostowski (7067 punktów)
>>>Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.
>>Będę się ciął!
>Pan to będzie się ciął dopiero jak Terlika z Frondy wywalą.

Mylisz się, ja na to czekam...i ... przejmę posadkę...
Brzostowski (7067 punktów)
>>>>Jutro pierwszy dzień Teleexpressu bez Orłosia.
>>>Będę się ciął!
>>Pan to będzie się ciął dopiero jak Terlika z Frondy wywalą.
>Mylisz się, ja na to czekam...i ... przejmę posadkę...

No i już po sprawie...

wiadomosci(*)ronda-pl/jlsljg#hpsrc=bo&pos=4
Pan Leming (674 punktów)
Po tym jak go nie wywalili ani nie odszedł sam to wziąłem go za człowieka bez kręgosłupa. Cieszy mnie ta pomyłka.


www.focus.pl/przyroda/kto-wrobil-lemingi-11157
31-08-2016 22:59 
 Ocena-1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)
>Po tym jak go nie wywalili ani nie odszedł sam to wziąłem go za człowieka bez kręgosłupa. Cieszy mnie ta pomyłka.

Wywalili, bo teraz stawia się na prawdziwych orłów, a nie na orłosiów.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365