>Zna ktoś może jakiś przykład na ewolucje bakterii beztlenowych? >Teoria ewolucji mówi o organizmach jednokomórkowych rozwijających się do złożonych postaci, ale >jednak używających tlenu do przemiany metabolicznej. Czy zatem może istnieć życie organizmów pod >względem budowy komórek - złożone i nie używających tlenu?
Wybacz ale temat już oklepany na wszystkie strony na tym forum i gdybyś chciał poszukać, to znajdziesz. Między innymi przeze mnie. Nie odgrzewaj starych kotletów. Oczywiste, że życie na Ziemi miało swój początek bez tlenu, bo tlenu jeszcze nie było w wystarczającej ilości. Jakich chcesz więc dowodów? Podam tylko Tobie jeden. Do dziś istnieją i dobrze się mają beztlenowe bakterie tężca.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|