>Jeśli je zobaczę przynajmniej w jednej bazylice to zmienię zdanie na ten temat. A zwróć uwagę, że to biskupi odmieniają codziennie "Polska, polski, polskość, polskim, polskości, polskimi, Polak-Polakowi-Polakiem". Prędzej godło Watykanu powieszą. Z tego, co pamiętam, to u mnie w parafii w kościele w czasie ważnych uroczystości wieszano polską flagę, ale zawsze w pakiecie z watykańską i maryjną.
|