W Ugandzie pracuje się nad ustawodawstwem które w sposób zorganizowany ma na celu prześladowania osób homoseksualnych. Bez przesady można powiedzieć, że ostatnim przykładem takiego prawnego barbarzyństwa były ustawy Norymberskie. Można się tylko domyślać, do jakiej ilości ofiar śmiertelnych doprowadzi wprowadzenie takiego prawa w kraju już skrajnie homofobicznym.
Świat jak na razie praktycznie milczy. |