>To już było. Nie działało. Oczywiście, dawno dawno temu w odległej galaktyce rządził Imperator, ale był niegrzeczny. Nie wiem, czy zauważyłaś, ale rozmawiasz z Japończykiem, który jest odpowiedzialny za test sił reagowania w naszym pięknym kraju. Niedługo w Japonii będzie Polska, w Polsce Japonia, a Afroamerykanki są łatwe. Podatków się nie likwiduje. Jest idea podatku osiowego 23%, 5% i 3%. Na zmianę... co tam się inaczej kombinuje. Ostatecznie Balcerowicz podpierdzielił komuś pomysł na OFE i jako psor odpowiednio "nadał wartości autorskich" i system nie ma prawa działać. Nawiasem mówiąc moja oryginalna Teoria Porozumienia była słuszna, ale trzeba było zmienić formę i się posypało. Czyli wszystko tak jak obiecał Wałęsa, Kwaśniewski i Tymiński. Jak chłop się nie napierdzieli za trafiejne, to się napierdzieli za cudze.
Pstrunkt
|