Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poszanowanie religii, wolność religijna, prawo do krytyki.?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
05-07-2013 18:14Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)Poszanowanie religii, wolność religijna, prawo do krytyki.?
Witam wszystkich męczy mnie proste pytanie dlaczego Katolicy są zasłaniani "prawem"
196 KK (obraza uczuć religijnych) ,a tacy sataniści nie i dodatkowo są atakowani na forach publicznych przez katolików to samo tyczy się ataku na ateistów ,i FSM.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MarcinK (9189 punktów)
>Witam wszystkich męczy mnie proste pytanie dlaczego Katolicy są zasłaniani "prawem"
>196 KK (obraza uczuć religijnych) ,a tacy sataniści nie i dodatkowo są atakowani na forach
>publicznych przez katolików to samo tyczy się ataku na ateistów ,i FSM.
>

Taki sejm mamy:

www.polski(*)iu-za-obraze-uczuc-religijnych
Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)

>Taki sejm mamy:
>www.polski(*)iu-za-obraze-uczuc-religijnych

Wiem tylko to jest wybitnie nie fair ,gdyby wszyscy religianci zaczęli by korzystać z tego prawa to by sądy były pełne. a oczywiście na żadną religię nie można wchodzić ale na ateistów do woli.
mrSpock (2845 punktów)
Ateizm nie jest religią
Hippopotomonstrosesquispedaliofob (578 punktów)
>Ateizm nie jest religią

Wiem .A czy ktoś powiedział ,że jest.?
Selanos (12869 punktów)
>Witam wszystkich męczy mnie proste pytanie dlaczego Katolicy są zasłaniani "prawem"
>196 KK (obraza uczuć religijnych) ,a tacy sataniści nie i dodatkowo są atakowani na forach
>publicznych przez katolików to samo tyczy się ataku na ateistów ,i FSM.

Widać w naszym kraju pewien światopogląd jest faworyzowany i nie chodzi tu o sam katolicyzm, ale o religię. Jesteś religijny, należysz do jakiegoś kościoła czy związku wyznaniowego, to jesteś chroniony przez 196 KK.

Odpowiedź na pytanie "dlaczego" jest bardzo prosta: my nie żyjemy w normalnym kraju.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365