>Witam wszystkich męczy mnie proste pytanie dlaczego Katolicy są zasłaniani "prawem" >196 KK (obraza uczuć religijnych) ,a tacy sataniści nie i dodatkowo są atakowani na forach >publicznych przez katolików to samo tyczy się ataku na ateistów ,i FSM.
Widać w naszym kraju pewien światopogląd jest faworyzowany i nie chodzi tu o sam katolicyzm, ale o religię. Jesteś religijny, należysz do jakiegoś kościoła czy związku wyznaniowego, to jesteś chroniony przez 196 KK.
Odpowiedź na pytanie "dlaczego" jest bardzo prosta: my nie żyjemy w normalnym kraju.
|